Księżna Diana

Wiemy już, co księżna Diana robiła w dniu rozwodu! Świętowała czy rozpaczała?

Księżna Diana

 

Choć od śmierci Diany minęło już 21 lat, to jej losy do dziś wzbudzają ogromne emocje. Księżną pokochały miliony ludzi na całym świecie, którzy do tej pory nazywają ją "Królową ludzkich serc". Niestety, jak już wiemy, życie Diany u boku księcia Karola było dla niej prawdziwym koszmarem. Chociaż wydawało się, że związek z synem Królowej Elżbiety jest spełnieniem jej marzeń, to szybko okazało się, że dramat Diany rozpoczął się już podczas ich podróży poślubnej. Księżna wiedziała, że Karol wciąż myśli o Camilli, która była jego miłością życia. Problemy w małżeństwie odbiły się na zdrowiu księżnej - zmagała się z bulimią i depresją. I choć para doczekała się dwóch synów, to ich małżeństwo ostatecznie zakończyło się w 1996 roku. Teraz po latach dowiadujemy się, co zrobiła Diana w dniu rozwodu z Karolem!

 

Zobacz także: Z dzienników Diany: „Cięłam piersi i uda nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem”

 

Jak Diana zareagowała na rozwód z Karolem?

Księżna Diana i książę Karol oficjalnie rozwiedli się w 1996 roku, ale już cztery lata wcześniej para ogłosiła separację. Po latach dowiadujemy się, jak księżna zareagowała na oficjalne zakończenie swojego małżeństwa z ojcem jej synów. Szczegóły zdradził jej bliski przyjaciel, Derek Deane, dyrektor Angielskiego Baletu Narodowego.

W dniu, w którym jej rozwód został uprawomocniony, Diana odwiedziła nas na przedstawieniu. Tuż po nim wybraliśmy się na obiad, jak zwykle. Wyglądała jakby z jej ramion spadł ogromny ciężar, a nowa Diana właśnie wtedy się narodziła, wolna od bólu i smutku. Było widać jak na dłoni, że to wszystko ją wzmocniło. Miała przed sobą przyszłość. A przynajmniej tak myślała. To małżeństwo było piekłem. Jeden koszmar za drugim. Nigdy nie powinna była wychodzić za Karola- wspomina przyjaciel Diany. 

 

Niestety, księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. 

Zobacz także: 21 lat temu zginęła księżna Diana! Poznajcie wszystkie jej sekrety!

Księżna Diana po rozwodzie z Karolem spotkała się z przyjacielem.

księżna Diana
East News

Była żona księcia Karola odczuła ulgę po rozwodzie.

księżna Diana, książę Karol
East News

Więcej na temat Księżna Diana
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17