Kulisy rozwodu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej
Akpa
Newsy

Sprawa rozwodowa Sztaby i Szelągowskiej w toku. Doszli do porozumienia w sprawie majątku

Jak rozwiązali sprawę?

O rozwodzie Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby plotkuje się już od początku tego roku. Ich rozstanie jest szeroko komentowane w branży, a sami zainteresowani mogą liczyć na wsparcie sław. Dorota w tej kwestii polegać m.in. na Agnieszce Szulim. Przypomnijmy: Nie tylko Szulim wspiera Szelągowską. Jej rozstanie przeżywa też inna gwiazda

Okazuje się, że sprawa rozwodowa jest już w toku. Jak informuje "Na żywo" - pozew złożyła Dorota. Małżonkowie nie chcą, aby wszelkie szczegóły dostały się do mediów, a jak udało dowiedzieć się tabloidowi, chcą więc wszystko rozwiązać polubownie. Chodzi tu m.in. o wielki majątek. Para zadecydowała, że rozdzieli go bez udziału sądu, aby uniknąć publicznego "prania brudów". W ten sposób chcą również zaoszczędzić cierpienia synowi prezenterki, Antkowi, którego wychowywali wspólnie.

Jak widać, można rozwieść się z wielką klasą. Oby nie było okładek w stylu Kasi Glinki.

Zobacz: Glinka długo milczała na temat rozwodu. Teraz powiedziała WSZYSTKO: Nie jestem ofiarą małżeństwa z potworem

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska na wakacjach we WłoszechŚlub Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej:
 

Dorota Szelągowska zaczyna wszystko od nowa
ONS
Newsy
Szelągowska planuje otworzyć nowy biznes. Rozstanie ze Sztabą wpłynęło na jej decyzję
Córka Katarzyny Grocholi chce uciec na wieś

Rozstanie Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby było wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. Para, która w 2013 roku stanęła na ślubnym kobiercu już po kilku miesiącach postanowiła zakończyć swój związek. Na szczęście w trudnych chwilach córkę Katarzyny Grocholi wspierały przyjaciółki. Zobacz: Nie tylko Szulim wspiera Szelągowską. Jej rozstanie przeżywa też inna gwiazda Okazuje się, że po głośnym rozstaniu Dorota chciałaby wyjechać i rozpocząć swoje życie od nowa. Przy okazji chciałaby otworzyć nowy biznes. Jak donosi "Dobry Tydzień", gwiazda TVN Style być może zamieszka na Warmii, gdzie swój dom kilka lat temu kupiła Grochola . - Dorota coraz częściej rozważa, czy nie zamieszkać na Warmii przez jakiś czas, aby się wyciszyć, odpocząć - zdradziła znajoma celebrytki. Według informacji tygodnika Szelągowska właśnie tam chce otworzyć mały pensjonat w którym mogliby zatrzymywać się jej przyjaciele i znajomi. Zobacz na Polki.pl: Wielki kryzys z małżeństwie Sztaby i Szelągowskiej Szelągowska i dwie inne gwiazdy w białych garniturach na imprezie:  

Dorota Szelągowska może liczyć na wsparcie Natalii Kukulskiej
ONS
Newsy
Nie tylko Szulim wspiera Szelągowską. Jej rozstanie przeżywa też inna gwiazda
Dorota nie została sama w trudnych chwilach

Od kilku dni jednym z najgorętszych tematów w prasie jest rozwód Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej . Kulisy ich rozstania są mocno zaskakujące. Dorota przeprowadziła się z synem do swojej słynnej mamy, Katarzyny Grocholi . Na pocieszenie, prezenterka odnosi spore sukcesy w życiu zawodowym. Przypomnijmy: Szelągowska nie rozpacza już po rozstaniu ze Sztabą. To przełom w jej życiu Już w minione święta pojawiały się pierwsze sygnały o kryzysie w związku Sztaby i Szelągowskiej. Boże Narodzenie Dorota spędziła z Agnieszką Szulim ( zobacz ). W ciężkich chwilach pomaga jej również Natalia Kukulska . To ona wraz ze swoim mężem byli świadkami na ślubie muzyka i córki pisarki. Artystka bardzo przyjaźni się z Dorotą i zawsze wspiera ją w trudnych sytuacjach. Jak donosi "Rewia", Natalia sama obchodzi 15. rocznicę ślubu, jednak nie potrafi się z tego cieszyć, kiedy jej przyjaciółka jest załamana. Dlatego też zamiast świętować, chce jak najwięcej czasu spędzić z Szelągowską. Takie wsparcie to skarb. Zobacz: To Sztaba podjął decyzję o rozwodzie z Szelągowską. Poszło o romans Ślub Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej:

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska już po rozwodzie
ONS/Akpa
Newsy
Sztaba i Szelągowska już po rozwodzie. Jak przebiegła rozprawa?
Kiedyś tworzyli zgrany duet

Informacje o rozstaniu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej zaskoczyło wszystkich. Nic nie wskazywało, że para która w 2013 roku wzięła ślub, już po kilku miesiącach będzie przechodzić kryzys. Niestety, w mediach pojawiły się informacje, że juror programu "MBTM" wyprowadził się z domu i rozpoczął nowe życie u boku swojej menedżerki. Córkę Katarzyny Grocholi wspierały wówczas jej przyjaciółki. Zobacz: Nie tylko Szulim wspiera Szelągowską. Jej rozstanie przeżywa też inna gwiazda Według najnowszych doniesień prasowych Dorota Szelągowska i Adam Sztaba oficjalnie nie są już małżeństwem. J ak  donosi "Na żywo" para jest już po rozprawie sądowej, podczas której doszło do rozwodu. Okazuje się, że byli małżonkowie jeszcze przed sprawą podzielili swój majątek . - Sprawy majątkowe na sali sądowej nie były rozstrzygane w ogóle. Małżonkowie już wcześniej podzielili to, co było wspólne, czyli głównie oszczędności. Dom, w którym mieszkali, kupiła matka Doroty- pisarka Katarzyna Grochola, więc Adam nie rościł praw do tej nieruchomości - zdradza źródło tygodnika. Po wyjściu z sali sądowej Szelągowska i Sztaba nie unikali się, wręcz przeciwnie. Muzyk i gwiazda TVN Style zachowywali się jak dobrzy znajomi. Zobacz na Polki.pl: Wielki kryzys w małżeństwie Sztaby i Szelągowskiej    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner