Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Rolnik szuka żony: Internauci krytykują Anię po rozstaniu z Jakubem! Odpowiedziała na ich zarzuty! 

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" skomentowała krytyczne komentarze internautów! Jak odpowiedziała na zaczepki fanów, którzy sugerują, że to przez nią zakończył się jej związek z Jakubem? Po tym, jak Ania wydała oświadczenie w którym przyznała, że rozstała się z Jakubem w sieci zawrzało. Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mogli uwierzyć, że jedna z najfajniejszych par, które poznały się na planie hitu TVP, podjęła decyzję o zakończeniu swojego związku. Niektórzy intarnauci zaczęli sugerować, że para rozstała się przez Anię. Dlaczego?

Ania odpowiada na zaczepki internautów

Ania i Jakub poznali się na planie szóstej edycji show "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku nie ukrywał, że jest oczarowany Anią i przed kamerami mówił, że zrobi wszystko, żeby z nią być. Po programie Ania i Jakub dali sobie szansę i zamieszkali razem. Niestety, teraz okazuje się, że ich szczęście nie trwało zbyt długo. Była partnerka rolnika opublikowała w sieci oświadczenie, w którym przyznała, że ich związek to już przeszłość. Większość internautów wspiera Anię w trudnych chwilach, jednak pod jej wpisem pojawiły się również niezbyt przyjemne komentarze. Ania odpowiedziała na zaczepki!

 

Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodzilas z dystansem. Było to widać. Rolnik to ciężki kawałek chleba- napisała jedna z internautek.

- nie była Pani z nami 24h na dobe- odpowiedziała Ania. 

Kurcze, a ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu...

- dzięki temu programowi i Kubie właśnie już wiem że mimo wszystko potrafię jeszcze pokochać- skomentowała Ania. 

Przypominamy, że wiadomość o rozstaniu skomentował również Jakub. Zobaczcie, co napisał do fanów "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: Jakub z Rolnik szuka żony skomentował rozstanie z Anią! Co się stało?

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się.

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Była partnerka Jakuba zdradziła powód rozstania.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły. W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo...

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08