Kilka dni temu Doda i Smolasty podzielili się kolejnym wspólnym teledyskiem tym razem do utworu "Nie żałuję", czyli kontynuacji, uwielbianego przez fanów "Nim zajdzie słońce". Nowy kawałek od razu przypadł słuchaczom do gustu, ale nie tylko on! Artyści opublikowali w mediach społecznościowych sesję prosto z planu teledysku i nie zabrakło słów zachwytu.

Reklama
Ale mocno wyglądają te foty!!!
zachwycają się internauci.

Doda i Smolasty w nowym teledysku. Fani zachwyceni nowymi zdjęciami

Duet Dody i Smolastego po raz kolejny podbił serca słuchaczy i już kilka godzin po premierze teledysku do nowego kawałka "Nie żałuje" pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy i komplementów. Piosenkarka nie ukrywa, że nowy kawałek to nie tylko kontynuacja hitu "Nim zajdzie słońce", a zarazem zakończenie ery "Aquarii".

Aquaria dopływa do brzegu…I to właśnie utwór Nie żałuję kończy tę erę . Po podwójnie diamentowym wielkim hicie Nim Zajdzie Słońce czas na prequel tej historii.
przyznała Doda.
Doda i Smolasty na planie teledysku Nie żałuję
mat. prasowe

Artyści postanowili podzielić się z fanami kilkoma ujęciami prosto z planu teledysku, a pod postem fani rozpływają się nad Dodą i Smolastym.

Razem tworzycie coś wspaniałego!
Najlepszy duet! Jak zwykle zaskakujecie
Melduję się! Ale ekstra te zdjęcia!
Oni razem są genialni!
piszą fani.

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Dodą na temat jej współpracy ze Smolastym. Jak przyznała, w rozmowie z Party.pl dobrze jej się współpracuje z artystą.

Dobrze mi się z nim współpracuje. Przyszedł na plan słuchajcie dwa dni z rzędu. (...) Ma bardzo dużo zajęć, bo wcześniej grał koncerty, więc był bardzo zmęczony. Szkoda mi go było naprawdę już pod koniec. (...) Jestem bardzo zadowolona, mieliśmy tego samego reżysera co do ,,Nim zajdzie słońce'', więc historia się toczy. Toczy z teledysku do teledysku, to jest super.

A Wy już słuchaliście nowego kawałka Dody i Smolastego? Jak Wam się podoba?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Doda i Smolasty w teledysku do "Nie żałuję". "Przeszłość lubi deptać po piętach"

Doda i Smolasty na planie teledysku Nie żałuję
mat. prasowe
Doda i Smolasty na planie teledysku Nie żałuję
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama