Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na konferencji TVP
Instagram
Razem w życiu, razem na scenie...
1/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na konferencji TVP
Instagram

Zaczęła się majówka! To czas na relaks, grillowanie i spędzanie czasu z bliskimi. Czy aktorzy również mają wolne i cieszą się piękną pogodą? Niestety nie. Weekendy to czas, gdy aktorzy mają sporo na głowie, a zwłaszcza tacy, którzy są teraz na topie. Do tego grona z pewnością zalicza się Mikołaj Roznerski. Jak gwiazdor "M jak miłość" spędza majówkę? W towarzystwie swojej ukochanej, Adriany Kalskiej. Gdzie wybrała się para? Dowiesz się tego z kolejnych slajdów!

ZOBACZ: "Chyba się w sobie zabujamy". Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną aktorką! I nie jest to Ada...

2/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w drodze na spektakl
Instagram

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaczęli majówkę od wyjazdu na spektakl do Rawicza. Okazuje się, że para gra dziś ostatni spektakl pt. "Atrakcyjny pozna Panią". 

 

W spektaklu "Atrakcyjny pozna Panią" gra nie tylko Mikołaj i Adriana, ale również Elżbieta Jarosik i  Aleksandra Nieśpielak. To właśnie aktorki towarzyszyły parze w drodze na spektakl.  

Oj Mikołaj, Mikołaj, gdybym ja była młodsza, powiedziała rozmarzona Elżbieta Jarosik, gdy podróżowała samochodem z Mikołajem Roznerskim :)

 

Zobacz: Tomasz Ciachorowski komentuje związek Kalskiej i Roznerskiego: "Muszę uspokoić Mikołaja..."

3/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w samochodzie
Instagram

Mikołaj i Adriana ogłosili, że są parą zaledwie kilka tygodni temu. Wszystko wskazuje na to, że są bardzo szczęśliwi. Para występuje razem też w spektaklach "Kłamstwo” i „Dwie morgi utrapienia” oraz oczywiście w serialu "M jak miłość". 

4/5
Mikołaj Roznerski na siłowni
Instagram

Zanim Mikołaj Roznerski wyruszył na spektakl, wybrał się jeszcze na siłownię. To jednak nie był jego dzień na ćwiczenia ;)

Jak pomyślę o majówce, to już nawet ćwiczyć się nie chce... 🤪😜😇 Macie już jakieś plany?, napisał pod zdjęciem Mikołaj. 

5/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znają się od kilku lat, ale dopiero niedawno między nimi zaiskrzyło. Po rozstaniu z Marceliną Zawadzką, Mikołaj zaczął coraz więcej czasu spędzać w towarzystwie koleżanki z planu. Przyjaźń przerodziła się w miłość. Dziś są bardzo szczęśliwą parą i ponoć poważnie myślą o wspólnej przyszłości!