Małgorzata Rozenek w sukience w kwiatki

Zaraz po Joannie Krupie, Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z większych miłośniczek psów. Prezenterka telewizyjna ma ogromne serce dla zwierząt. Sama jest posiadaczką kilku buldogów, bez których nie rusza się nawet na krok. Ostatnio "Perfekcyjna Pani Domu" wraz z rodziną udała się na kilkudniowe wakacje do Włoch. Gwiazda zabrała ze sobą swoje czworonożne pupile i za to została skrytykowana przez jedną z internautek! Czy wakacje z psami to dobry pomysł? A może powinno się zostawiać naszych przyjaciół pod opieką zaprzyjaźnionych osób? 

Zobaczcie, co zarzucił internauta Małgosi. Czy żona byłego bramkarza źle zajmuje się zwierzętami?

1/4
Małgrzata Rozenek-Majdan na łące wakacje 2019
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan podpadła internautom

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radkiem Majdanem i dwoma synami odpoczywa obecnie w malowniczych Włoszech. Zdjęciami z wakacji z chęcią chwali się na Instagramie. Tam gwiazdę TVN-u obserwuje już blisko 980 tysięcy osób! 

Wakacje 2019 :) Zaczynamy - brzmiał pierwszy podpis pod zdjęciem z malowniczej łąki. 

Internauci zachwycili się fotografią i posłali Małgosi mnóstwo pozytywnych komentarzy zachwycając się, że gwiazda zabrała ze sobą psy na wakacje! Niestety, kolejne fotografie z pupilami już nie wzbudziły takiego entuzjazmu. Dlaczego?

Zobacz także: Małgorzata i Radosław Majdanowie wciąż walczą o dziecko! "In vitro to nasza jedyna szansa"

2/4
Rozenek-Majdan na wakacjach z psami idzie ulicą
Instagram

Gwiazda ukochane pupile zabrała na spacer po Weronie. Zdjęcie mocno oburzyło jednego z internautów, który napisał, że Małgosia naraża zdrowie psów przechadzając się z nimi w tak upalny dzień po słońcu. 

W taki upał z buldogiem angielskim? Trochę bezmyślność. Dla Anglików ruch podczas takich upałów to śmierć, owszem, on może chcieć i cieszyć się, ponieważ te psy nie znają umiaru. Spacer max 5 min. i to w cieniu! - napisał.

3/4
Rozenek z dwoma psami
Instagram

Małgosia nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi:

Sugerujesz, że co?! Jak jakiś debil chodzę z psami po słońcu, bo jestem aż tak bezmyślna i w ogóle durna? Znam ta rasę i wiem, co im wolno, a co nie. Nie pohukuj tu na mnie - odpisała.

4/4
Małgosia i Radek na wakacjach
Instagram

W przeciwieństwie do tego jednego komentarza pozostali internauci pochwalili gwiazdę za zabieranie ze sobą psów na wakacje. Rozenek-Majdan wyznała, że zawsze zatrzymuje się w hotelu, który jest przyjazny zwierzętom. Innych nawet nie bierze pod uwagę.

Kocham moje psy i tęsknię za nimi, dlatego cieszę się i mam przyjemność z tego, że zabieram je z nami - wyznała gwiazda w sieci. 

Czy zabieranie ze sobą psów na wakacje to dobry pomysł?

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan