Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan?
Instagram
Newsy

Małgorzata Rozenek została okradziona i jest szantażowana!

Znamy szczegóły!

Małgorzata Rozenek została okradziona! Jak donosi "Fakt" skradziono telefon Rozenek i skopiowano całą zawartość. Ponadto, złodziej szantażuje gwiazdę TVN! O co chodzi?

Prywatność Małgosi została pogwałcona przez zaufaną od kilku lat współpracowniczkę. W jej telefonie znajdowało się wiele prywatnych zdjęć, które Małgosia chciałaby zachować dla siebie i bliskich – zdradza informator Faktu. 

Jeśli gwiazda nie spełni żądań szantażystki, zacznie ona wyciągać zawartość telefonu na światło dzienne.

To sprawa osobista. Ta osoba chciałaby, by Gosia zaszyła się w domu i zniknęła z show-biznesu. Szantażystce przeszkadza, że jest szczęśliwa z Radkiem i że odnosi sukcesy. Jest gotów opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi, ośmieszyć ją, męża, a nawet jej dwóch synów – czytamy w "fakcie".

Czy Małgosia Rozenek pójdzie na policję? Jeszcze się nad tym zastanawia.

Jeśli to posunie się za daleko, to nie będzie miała wyjścia. Ciągle jednak wierzy, że te szantaże skończą się bez tego.

"Fakt" potwierdził u samej Małgorzaty Rozenek te informacje, ale gwiazda nie chce szeroko tego komentować.

Tak, to prawda. Takie sytuacje zawsze są trudne. Nie będę więc ich szerzej komentować – powiedziała Rozenek.

Zobacz także: Azja Express: Rozenek powiedziała do Kaczoruk: "Ale bitch"! Jak dziś się z tego tłumaczy?

 

Małgorzata Rozenek jest szantażowana.

Małgorzata Rozenek
East News

 

Rodzinne spokojne życie Małgorzaty Rozenek zostało zburzone.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek w zielonym garniturze
Newsy
Zachwycająca Małgorzata Rozenek na otwarciu hotelu "SixtySix". Wiemy jakie marki ma na sobie!
Zachwycająca Małgorzata Rozenek na otwarciu hotelu "SixtySix". Wiemy jakie marki ma na sobie!

Zobaczcie zdjęcia!

Małgorzata Rozenek
ONS
Newsy
Małgorzata Rozenek zatrudniła menadżerkę Kożuchowskiej, żeby ratować karierę? Wiemy, jaka jest prawda!
Małgorzata Rozenek zatrudniła menadżerkę Kożuchowskiej, żeby ratować karierę? Wiemy, jaka jest prawda!

Jak donosi gazeta "Fakt",  Małgorzata Rozenek nie ma pracy dlatego, bo jej program "Projekt Lady" nie będzie emitowany na wiosnę. Dlatego Rozenek , by dalej rozwijać swoją karierę, zatrudniła menadżerkę Małgorzaty Kożuchowskiej ... Tak przynajmniej twierdzi tabloid. By uratować swoją pozycję gwiazdy, postanowiła zatrudnić menadżerkę Małgorzaty Kożuchowskiej – Gabrielę Piekarniak.  Małgosia zdaje sobie sprawę, że za sukcesem jej imienniczki stoi skuteczna agentka – zdradza nam osoba z otoczenia prezenterki. - Wierzy, że Gabriela pomoże jej odmienić wizerunek i skutecznie zadba o interesy – czytamy w "Fakcie". Sprawdziliśmy, jaka jest prawda. Małgorzata Rozenek tak naprawdę nie zatrudniła Piekarniak, tylko z nią współpracuje. Małgosia zaczęła współpracę z Gabrielą Piekarniak, ale nie jako obsługa PR, tylko do załatwiania kontraktów, dlatego bzdurą jest to, że Gosia zaczyna współpracę z powodu tego, że nie chcą puścić jej programu. Program będzie, został nakręcony, tylko przesunęła się data jego emisji - powiedziała Party.pl osoba z otoczenia Rozenek. Czy teraz zobaczymy Małgorzatę Rozenek w reklamie ubezpieczeń czy telefonii komórkowej? Czas pokaże. Zobacz także: Małgorzata Rozenek rusza na podbój Facebooka! Przebije popularnością Magdę Gessler?   Małgorzata Rozenek często prowadzi różnego typu eventy.   Małgorzata Rozenek jesienią bierze ślub z Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek kończy 40 lat
Newsy
TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan zarobi fortunę! Ta kwota przyprawia o zawrót głowy....
TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan zarobi fortunę! Ta kwota przyprawia o zawrót głowy....

  Pięć milionów złotych! Taka kwota trafi w tym roku na konto Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie da się ukryć, że po sukcesie programu "Azja Express", a potem "Iron Majdan"  jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd TVN! Jak donosi "Party", Małgorzata właśnie podpisała kolejny lukratywny kontrakt, za który zainkasuje półtora miliona złotych!   Przeczytaj: Dlaczego nie będzie "Iron Majdan 2"?   Małgosia będzie ambasadorką znanej firmy kosmetycznej. Kampania z jej udziałem ruszy we wrześniu – zdradził w rozmowie z "Party" informator .   Na czym zarobi Małgorzata Rozenek-Majdan? Małgorzata Rozenek-Majdan  za każdy sponsorowany post na Instagramie dostaje od 10 do 20 tysięcy złotych! Do tego dochodzą gaże za  prowadzenie imprez (20-50 tys. zł) , wpływy z portalu rozenekmajdan.com i mediów społecznościowych oraz ze sprzedaży książek - łącznie kilkaset tysięcy złotych. K ontrakty reklamowe, które podpisała z marką lakierów hybrydowych NaiLac i biżuterii, to dodatkowe półtora miliona złotych .   Na co te pieniądze przeznaczy Małgorzata? Gwiazda nie ukrywa, że razem z mężem, Radosławem Majdanem , marzą o dziecku. Małgosia ma już dwóch synów z pierwszego małżeństwa i jest dumna, że jest mamą . Teraz chciałaby córeczkę...   Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan wygadała się o ciąży?!?   – Inwestuje w przyszłość swoich dzieci. Jeśli doczekają z Radosławem wymarzonej córeczki, Małgosia będzie mogła sobie pozwolić na dłuższy urlop macierzyński – dodaje znajomy Majdanów .   Jesteś ciekaw, jakie projekty jeszcze chce zrealizować Małgorzata Rozenek-Majdan? Przeczytasz w nowym "Party".   Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan marzą o córeczce. Małgorzata ma szansę zarobić w tym roku aż 5 milionów złotych!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner