Rozalia Mancewicz pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Rozalia Mancewicz zdradziła, że zostanie mamą już w kwietniu. Urodzi córkę czy synka?

Rozalia Mancewicz pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Rozalia Mancewicz jest w siódmym miesiącu ciąży i opowiedziała w „Pytaniu na śniadanie", jak się czuje jako przyszła mama. Gwiazdę przepytywała Kasia Burzyńska, która sama spodziewa się dziecka. Okazało się, że w kwietniu Rozalia Mancewicz zostanie mamą syna! Jak da mu na imię?

Umówiliśmy się z mężem, że jak będzie dziewczynka to ja wybieram imię, a jak będzie chłopiec to on. Będzie chłopak i Marcin by chciał, żeby to był Walerian lub Antoni - powiedziała Kasi Burzyńskiej Mancewicz

26 września 2014 roku Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, wyszła za mąż za Marcina Jaworskiego. Od tego czasu Rozalia czuła, że chce szybko zostać mamą. Dlatego szybko się zdecydowała, a na dodatek nie chce poprzestać tylko na jednym synku. Sama ma trójkę rodzeństwa i uważa, że duża rodzina to skarb. A jak się czuje była Miss Polonia dwa miesiące przed porodem?

Rozpiera mnie energia, na początku zachcianki na słone rzeczy, kwaśne, na słodycze nie, ale teraz mam ochotę i na nie. Chciałabym urodzić naturalnie, moja mam rodziła 4 razy naturalnie. Nie boję się tej chwili, wiem, że to minie szybko i będę szczęśliwa jak zobaczę maleństwo. Będę karmić piersią jeśli będę mogła - zdradziła w wywiadzie Mancewicz.

Cały wywiad jest do zobaczenia tutaj.

 

Zobacz także: Rozalia Mancewicz i Karolina Ferenstein-Kraśko w ciąży i znane mamy na jednej imprezie ZDJĘCIA

 

Rozalia Mancewicz jest przyjaciółką innych byłych Miss Polonii - Marceliny Zawadzkiej i Pauliny Krupińskiej. Wszystkie trzy zawsze mówiły, że szybko chcą zostać mamami. Teraz czekamy na Marcelinę :)

Rozalia Mancewicz pokazała brzuszek
Instagram

 


Rozalia Mancewicz za dwa miesiące urodzi synka.

Rozalia Mancewicz pokazała brzuszek
Instagram

 

Rozalia Mancewicz dobrze wygląda w ciąży?

Rozalia Mancewicz w ciąży w obcisłej sukience
Instagram

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48