Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Chłopiec czy dziewczynka? Przyszła mama Rozalia Mancewicz o płci dziecka WIDEO

Chłopiec czy dziewczynka? Przyszła mama Rozalia Mancewicz o płci dziecka WIDEO

Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz zostanie mamą już wiosną 2016. Ta informacja uradowała rodzinę i fanów, ale nie była wielkim zaskoczeniem. Niedawno Rozalia pojawiła się na otwarciu konceptu MODO Domy Mody, gdzie z dumą prezentowała brzuszek w złotej kreacji

 

Udało nam się porozmawiać z Miss Polonią na temat planów, płci dziecka i macierzyństwa. Rozalia zdradziła, że niebawem - podczas kolejnego badania USG - dowie się, jaka jest płeć dziecka.

Czuję się rewelacyjnie, ciąża mi służy. Nie ma znaczenia, czy to będzie chłopczyk, czy dziewczynka. Ważne, żeby było zdrowe! - powiedziała nam podczas rozmowy.

Modelka zdradziła, że ma duże wsparcie w rodzinie. Poza tym może korzystać też z rad koleżanki - Pauliny Krupińskiej. Przypominamy, że w ubiegłym roku Rozalia wyszła za Marcina Jaworskiego. Na jej weselu bawiła się m.in. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rozalia Mancewicz z siostrami w Dzień Dobry TVN
ONS
Newsy
Mancewicz z siostrami w DDTVN. Wyglądają identycznie [FOTO]
Mancewicz z siostrami w DDTVN. Wyglądają identycznie [FOTO]

Zachwycają urodą

Celebrytki na prezentacji kosmetyków
ONS
Newsy
Celebrytki na prezentacji kosmetyków do pielęgnacji. Piękna Mancewicz zabrała siostrę [FOTO]
Celebrytki na prezentacji kosmetyków do pielęgnacji. Piękna Mancewicz zabrała siostrę [FOTO]

Miały do wykonania pewne zadanie

Rozalia Mancewicz
Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Talents
Newsy
Rozalia Mancewicz: "Korona z głowy mi nie spadnie"
Właśnie przekazała swojej następczyni ciężką koronę i tytuł Miss Polonia. Mówi, że udział w konkursie był dla niej przygodą, którą zapamięta do końca życia.

– Rozalio, bardzo trudno było się rozstać z koroną? Rozalia Mancewicz: Nawet nie przypuszczałam, że aż tak bardzo, choć przecież od początku wiedziałam, że będę musiała przekazać ją swojej następczyni. Przeżyłam wspaniały rok! No i zapisałam się na kartach historii konkursu Miss Polonia. Do końca życia zapamiętam tę przygodę. – Ciekawe, że Twoja następczyni na tronie, Marcelina, jest do ciebie bliźniaczo podobna. Rozalia Mancewicz: Wiele osób mówiło, że jest podobna do mnie bardziej niż moje rodzone siostry (śmiech). Może to dowód, że Polacy lubią taką słowiańską urodę: blondynki z niebieskimi oczami. – Pamiętam, jak przed wylotem na konkurs Miss Universe dziennikarz TVN24 zadał Ci pytanie: „Czym jest Polska?”, a Ty strasznie się męczyłaś z odpowiedzią. Rozalia Mancewicz: Jestem emocjonalna, a to był dopiero mój czwarty występ w telewizji na żywo. Każdy przeżywam, każdy mnie stresuje, bo nie jestem przyzwyczajona do kamer, występów publicznych. W pierwszej chwili miałam wrażenie, że źle zadał pytanie, i miałam tysiąc myśli w głowie. Może gdyby spytał: „Czym dla ciebie jest Polska?”. Nie ma co rozpamiętywać. Takie doświadczenia traktuję jak lekcje do odrobienia. – A jak byś dziś na nie odpowiedziała? Rozalia Mancewicz: Tak jak każdy Polak, że  jest moją ojczyzną, moim miejscem na ziemi. – Masz 24 lata i prawo do złudzeń. Zwłaszcza że świetnie Ci się w życiu wiedzie. Tytuł Miss Nastolatek zdobyłaś z aparatem na zębach i nadwagą. Rozalia Mancewicz: Był chyba rok 2004, gdy wyczytałam w gazecie, że odbędzie się casting w Białymstoku, na który pojechałyśmy z koleżanką w tajemnicy przed rodzicami. Była to wyprawa, bo mieszkałyśmy pod miastem, na wsi. Obie dostałyśmy się do finału, ale tylko ja przeszłam dalej, bo Natalii...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner