Rozalia Mancewicz w czarnej sukience na pokazie kolekcji Kazar
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Rozalia Mancewicz jest w ciąży! Kiedy była Miss Polonia zostanie mamą?

Rozalia Mancewicz w czarnej sukience na pokazie kolekcji Kazar
ONS
Piękna Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz jest w ciąży. Jak podaje globmiss.pl, modelka zostanie mamą już wiosną. Ta informacja z pewnością nie zdziwiła fanów modelki, bo Rozalia jeszcze kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów mówiła, że chce zajść w ciążę jeszcze w tym roku!
"Jak kobieta staje się żoną, to cały czas spędza z mężem. Zaczyna z nim mieszkać, problemy stają się wspólne, można się wspierać cały czas (...). Jak będzie dziecko wszystko się zmieni o 180 stopni. Na pewno będzie mała Rozaleczka albo mały Marcin. Jeszcze nie teraz, ale na pewno gdzieś po wakacjach", mówiła Rozalia. 
Czy to oznacza, że Rozalia zwolni teraz tempo i przestanie pracować? Nic z tego! Już w najbliższy weekend pojawi się w Warszawie. Mancewicz weźmie udział w otwarciu nowego centrum handlowego w Warszawie - Modo Domy Mody. 
 
Przypominamy, że Rozalia po tym, jak wygrała wybory Miss Polonia w 2010 roku roku, wzięła udział w kilku pokazach i imprezach, ale później wycofała się z show-biznesu. Wróciła do Białegostoku i pomagała rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego. W ubiegłym roku wyszła za Marcina Jaworskiego. Na jej weselu bawiła się m.in. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka! Teraz Rozalia będzie mogła zadzwonić do swojej przyjaciółki Pauliny po kilka rad :-) Gratulujemy!
 
Rozalia Mancewicz
AKPA
 
Rozalia Mancewicz w różowej sukience
East News
 
Rozalia Mancewicz całuje Marcina Jaworskiego
 
Rozalia Mancewicz w białej sukni ślubnej i welonie, Marcin Jaworski w ciemnym garniturze i zielonym krawacie, jadą dorożką
EAST NEWS
 

Więcej na temat Rozalia Mancewicz
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48