Wywiad z Roksaną Węgiel
Instagram

Roxie Węgiel w kontrowersyjnym rapie! To już nie ta sama słodka nastolatka, którą znasz...

Wywiad z Roksaną Węgiel
Instagram

Roxie Węgiel spędza czas na Dominikanie, gdzie wybrała się po części z powodów zawodowych. Przy okazji  zdecydowała się na iście festiwalowy look. W kolorowych warkoczach, które niewątpliwie są szaloną stylizacją, wygląda jednak dużo poważniej niż w swojej naturalnej fryzurze. Na swoim profilu na Tik Toku opublikowała również nagranie, na którym prezentuje zupełnie nowy wizerunek. Ma on bardzo mało wspólnego z tym, który już znamy. Czy idolka nastolatek zdecyduje się na zwrot w karierze? 

Zobacz także: Roxie Węgiel jest nie do poznania! Postawiła na fryzurę, którą kochają gwiazdy

Roxie Węgiel zostanie raperką?

Roxie Węgiel wyrasta na jedną z topowych polskich wokalistek. Na razie jest nastolatką, ale jeżeli dalej rozwijać umiejętności wokalne, to ma szanse na wielką karierę. Przy okazji pobytu na Dominikanie, gdzie uczestniczy w akcji promocyjnej Radia Eska, Roxie nagrała Tik Toka do piosenki JackBoys "Out West". Właśnie w taki sposób przygotowywała się do swojego koncertu w tropikach. Po nagraniu widać, że nawet w takim nurcie muzycznym odnajduje się doskonale. Zresztą idealnym przykładem jest jedna z jej najnowszych piosenek "MVP", na którym możemy przekonać się jak Roxie radzi sobie z rapem w rzeczywistości. 

Czy w przyszłości zdecyduje się na radykalną zmianę kierunku muzycznego? Preferencje Roxie jako wokalistki cały czas się kształtują, jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz nas zaskoczy!

Zobacz także: Roksana Węgiel ze łzami w oczach w niezwykle ważnym projekcie o depresji. To trzeba zobaczyć

Roxie Węgiel rapowała do piosenki "Out West". Narazie to zwykła zabawa ale może w przyszłości spróbuje swoich sił jako raperka? Wygląda na to, że to wokalistka, dla której nie straszne są żadne wyzwania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radio ESKA (@radio_eska)

Roxie Węgiel aktualnie przebywa na Dominikanie. Towarzyszą jej tata Rafał oraz młodszy brat Maks. 

Czy Roxie Węgiel zdecyduje się na zmianę kierunku muzycznego? 

Wywiad z Roksaną Węgiel
Instagram

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17