Roksana Węgiel
Instagram

Roxie Węgiel najbardziej rozchwytywaną gwiazdą Sylwestra 2019! Zagra w Zakopanem oraz... nad morzem!

Roksana Węgiel
Instagram

Roxie Węgiel jest najbardziej pożądaną gwiazdą Sylwestra 2019. Jako jedyna wokalistka zagra w tym roku aż dwie imprezy! I to na dwóch końcach kraju! W zeszłym roku dwa koncerty telewizyjne zagrał Sławomir, w tym roku to Roksana dostała podobną szansę na spory zarobek. Gdzie będzie można udać się na jej koncert?

Zobacz także: Sylwester 2019/2020 w TVP, TVN, Polsacie i nie tylko! Jacy artyści i gdzie wystąpią? Pełna lista

Sylwester 2019/2020: Roksana Węgiel wystąpi w Zakopanem i w Gdańsku

Roksana Węgiel z rodziną od kilku dni przebywa z Zakopanem. Nie jest to jednak poświąteczny wyjazd z rodziną na narty. Nastolatkę czeka ciężka praca, ponieważ jutro zagra aż dwa koncerty sylwestrowe: w Gdańsku oraz w Zakopanem podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Aktualnie w górach trwają próby do tego wydarzenia:

Ja za chwilkę wychodzą na scenę, bo będę miała próbę do Sylwestra Marzeń z Dwójką, a później lecę do Gdańska. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale będę grała dwa Sylwestry. Jeden w Gdańsku a drugi uwaga... w Zakopanem! Także trzymajcie za mnie kciuki, abym zdążyła jutro ze wszystkim! - poprosiła na swoim Instastory.

To nie lada wyczyn! Pierwszy koncert Roksana Węgiel zagra już o godzinie 17:30 na Targu Węglowym w Gdańsku. Następnie będzie miała zaledwie kilka godzin aby przedostać się do Zakopanego, gdzie będzie trwała jedna z trzech największych imprez sylwestrowych w Polsce. Nastolatka w ciągu dwóch dni będzie musiała przemierzyć aż 1400 km!

Zaledwie rok temu, Sylwester z Dwójką był pierwszą telewizyjną imprezą zwyciężczyni Eurowizji 2018, dziś jest tam jedną z największych gwiazd. Oby tak dalej Roxie!

Zobacz także: Viki Gabor wzoruje się na Roksanie Węgiel? Zobacz, jak wygląda życie młodych gwiazd w show-biznesie

Roksana Roxie Węgiel zagra aż dwie imprezy sylwestrowe: w Gdańsku oraz w Zakopanem. 

Roksana węgiel Eurowizja 2019
Instagram

Dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera nabrała tempa w 2018 roku po zwycięstwie w The Voice Kids oraz na Eurowizji Junior w Mińsku.

Roksana Węgiel
Instagram

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51