Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Andrzej Duda
East News
Newsy

Rosyjscy youtuberzy nabrali prezydenta Andrzeja Dudę? Nagranie, które opublikowali w sieci szokuje! 

Rosyjscy youtuberzy nabrali prezydenta Andrzeja Dudę? Nagranie, które opublikowali w sieci szokuje! 

Ta historia brzmi nieprawdopodobnie, jednak dużo wskazuje na to, że doszło do niej naprawdę! Rosyjscy youtuberzy opublikowali w sieci nagranie, w którym twierdzą, że podając się za sekretarza generalnego ONZ António Guterresa odbyli rozmowę z wybranym właśnie na drugą kadencję prezydentem Andrzejem Dudą. W nagraniu pojawiają się sugestie na temat Donalda Tuska, czy Rafała Trzaskowskiego.

Czy to możliwe, żeby każdy mógł dodzwonić się do polskiego prezydenta? Wygląda na to, że tak! Autentyczność nagrania, które można usłyszeć w sieci, potwierdziły już w Pałacu Prezydenckim m.in. portale tvn24.pl i rmf24.pl.

Rosyjscy praksterzy (internetowi żartownisie) znani jako Vovan i Lexus słyną z tego, że dzwonią do ważnych i znanych osób, i podając się za inne słynne postaci nagrywają rozmowy z nimi. Tym razem jeden z youtuberów podał się za sekretarza generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Zobacz także: Ważny apel Kingi Dudy na wieczorze wyborczym ojca! "Wszyscy zasługujemy na szacunek"

Rap Andrzeja Dudy rozgrzał internet! Znane gwiazdy skomentowały wykon prezydenta!

Rozmowa rosyjskich youtuberów z prezydentem Dudą?

Opublikowana na kanale YouTube rozmowa, która prowadzona jest po angielsku, trwa ponad 11 minut. Zaczyna się od gratulacji dla wybranego na kolejną kadencję prezydenta Dudy. Potem pada m.in. pytanie o koronawirusa w Polsce. Prezydent zapewnia, że sytuacja jest pod kontrolą. Youtuber wspomina też o rozmowie, którą jakoby miał odbyć z Donaldem Tuskiem. Jak mówi prankster, Tusk miał wyrażać obawę, że prezydent będzie dyskryminował społeczność LGBT. Prezydent zapewnia jednak, że ma szacunek do każdego człowieka. Youtuber nawet żartuje z Tuska, na co osoba brzmiąca jak Andrzej Duda stwierdziła, że Tusk go nie lubi.

Ale w rozmowie pojawiają się też inne tematy, jak walka z pomnikami Armii Czerwonej, czy kwestia odzyskania Lwowa. Odpowiedź jest jednak stanowcza: nie ma żadnej rozmowy na ten temat w Polsce, Lwów to część Ukrainy i koniec.

Pojawia się również wątek kontrkandydata w wyborach prezydenckich - Rafała Trzaskowskiego. Prankster, udając sekretarza generalnego ONZ twierdzi, że Trzaskowski dzwonił do niego i chciał, by pogratulował mu zwycięstwa, bo to on wygrał wybory. Tu też odpowiedź była zdecydowana: „Miałem pół miliona głosów więcej”.

Oto cała rozmowa zamieszczona przez youtuberów:

Jak to możliwe?

Jak pisze portal rmf24.pl, powołując się na ustalenia swoich dziennikarzy, Pałac Prezydencki powiadomił służby specjalne o niebezpiecznym żarcie, który Rosjanie zrobili prezydentowi. Trwa sprawdzanie kto mógł do tego dopuścić i dlaczego nasze służby nie ochroniły prezydenta.

Łatwość, z jaką Rosjanom udaje się połączyć ze światowymi liderami sprawia, że wiele osób podejrzewa ich o współpracę z rosyjskimi służbami bezpieczeństwa - pisze portal rmf24.pl.

Co o tym myślicie? Czy służby powinny uchronić prezydenta przed taką wpadką?

Andrzej Duda
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta
Newsy
Zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Tak prezentowały się Agata i Kinga Duda
Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta. Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy 2020.

6 sierpnia, punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczęła się uroczystość zaprzysiężenia prezydenta przed Zgromadzeniem Narodowym. Andrzej Duda wygłosił orędzie oraz przedstawił plan swojej prezydentury na najbliższe 5 lat. Oczywiście w tym dniu nie zabrakło obok niego małżonki, Agaty Dudy i córki Kingi. Jakie stylizacje wybrały na ten dzień panie? Zobaczcie.  Zobacz także:  Ważny apel Kingi Dudy na wieczorze wyborczym ojca! "Wszyscy zasługujemy na szacunek" Zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Tak prezentowały się Agata i Kinga Duda! To były wybory inne niż wszystkie. Pandemia koronawirusa opóźniła głosowanie o prawie dwa miesiące. Jednak 12 lipca Polacy zadecydowali, że to Andrzej Duda po raz kolejny będzie naszym prezydentem. Różnica pomiędzy Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim była naprawdę niewielka, a naród podzielił się na dwa obozy.  6 sierpnia o godzinie 10:00 w budynku Sejmu rozpoczęło się zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy.  Prezydent w swoim orędziu mówił między innymi o tym, że chce być prezydentem wszystkich Polaków. Wspomniał również, że "dziś demokracja w Polsce jest naprawdę silna". Dzisiaj demokracja w Polsce jest silniejsza niż kiedykolwiek. Obywatele wiedzą, że od ich głosu zależy przyszłość Polski. [...] Chcę być prezydentem polskich spraw, ważnych dla wszystkich Polaków. Jestem otwarty na współpracę i do niej zachęcam. Drzwi Pałacu Prezydenckiego były przez pięć lat otwarte i nadal będą. Część polityków zdecydowała się nie wziąć udziału w uroczystości, mówiło się również o bojkocie. Wśród osób, które nie pojawiły się na zaprzysiężeniu znalazł się kontrkandydat Andrzeja Dudy, Rafał Trzaskowski.  Po pierwsze nie jestem członkiem...

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy w białych koszulach
East News
Newsy
Małgorzata i Rafał Trzaskowscy odpowiedzieli na bardzo prywatne pytania! Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? 
Film z Małgorzatą i Rafałem Trzaskowskimi podbija sieć! Jacy są prywatnie!?

Małgorzata Trzaskowska opublikowała w sieci film, na którym razem z mężem opowiedzieli o swoim życiu prywatnym. Kiedy Rafał Trzaskowski zrozumiał, że Małgorzata to ta jedyna? Jak kandydat na prezydenta Polski dzieli się obowiązkami ze swoją żoną? Musicie zobaczyć to wyjątkowe nagranie z udziałem Rafała Trzaskowskiego i jego żony Małgorzaty! Internauci są zachwyceni!  Małgorzata i Rafał Trzaskowscy szczerze o swoim domu Rafał Trzaskowski razem z Andrzejem Dudą wciąż walczą o głosy wyborców, którzy już w najbliższą niedzielę zdecydują, który z kandydatów zostanie prezydentem Polski. Czy będzie to Rafał Trzaskowski? A może więcej głosów otrzyma Andrzej Duda? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka dni. Teraz kandydaci, którzy zdobyli najwięcej głosów w pierwszej turze wyborów robią wszystko, żeby przekonać do siebie Polaków. Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda ruszyli w Polskę i organizują wiece wyborcze. W miniony poniedziałek (6 lipca) odbyły się również dwie odrębne debaty telewizyjne - niestety, kandydaci nie doszli do porozumienia i nie zdecydowali się na wspólną debatę.  W sieci pojawił się również film z udziałem Rafała Trzaskowskiego, na którym razem z żoną opowiadają o swoim prywatnym życiu. Wyszło bardzo zabawnie i naturalnie! Gośka jest zły policjant, ja jestem dobry policjant- mówi na nagraniu Rafał Trzaskowski. Mamy też podział, że Gośka gotuje częściej i nasz syn nie wyobraża sobie innej kuchni, tylko musi być schabowy i rolady i dużo ziemniaków, a ja lubię eksperymentować, więc córka pyta, kiedy ojciec będzie gotował, bo wtedy będzie dobrze- dodał kandydat na prezydenta.  Internauci są zachwyceni filmem Małgorzaty i Rafała Trzaskowskich. - Miło patrzeć, miło słuchać...bez...

Minister środowiska Michał Woś ma koronawirusa
EastNews
Newsy
Minister środowiska Michał Woś zarażony koronawirusem relacjonuje przebieg choroby: "Czuję się coraz gorzej!"
Koronawirus w Polsce. Michał Woś ma koronawirusa. Jak się czuje? Polski polityk na wysokim szczeblu ma koronawirusa. Jak jest jego stan?

Michał Woś, minister środowiska, na swoim Twitterze poinformował kilka dni temu, że ma koronawirusa. 29-letni polityk miał wcześnie kontakt z osobą zakażoną, dlatego zdecydował się na badanie. Wynik okazał się pozytywny: Po stwierdzeniu koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi - napisał polityk na swoim profilu. Jak się czuje Michał Woś? Minister środowiska postanowił zrelacjonować swoje odczucia: Dziękuję za życzenia zdrowia ze wszystkich stron! Pytacie jak się czuję: gorzej. Ale wciąż zostaję w domu.  Gdyby porównywać to wczoraj jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie. Proszę o wyrozumiałość, nie mam siły na odp na telefony i prośby o wywiady - podsumował we wtorek wieczorem Woś. Michał Woś, minister środowiska, zakażony koronawirusem Czy Michał Woś miał kontakt z pozostałymi członkami rządu? Rzecznik rządu Piotr Müller napisał: Badanie potwierdziło obecność koronawirusa u ministra Michała Wosia. Zostały uruchomione procedury Głównego Inspektora Sanitarnego. Osoby, które miały kontakt z ministrem zostały poddane właściwym procedurom. 5 marca Michał Woś miał kontakt z prezydentem, Andrzejem Dudą, podczas wręczenia nominacji. Czy prezydent znalazł się przez to w grupie ryzyka? Według wszelkich badań okres wylęgania koronawirusa to 14 dni. Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski, na swoim Twitterze napisał: Uprzedzając pytania informuję, że od dnia wręczenia (5 marca) nominacji Panu Ministrowi Michałowi Wosiowi, Prezydent RP Andrzej Duda nie miał z Panem Ministrem osobistego kontaktu. Spotkanie z pracownikiem...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner