Wojciech Szczęsny smutny
eastNews

Wojciech Szczęsny może nie być zadowolony ze słów swojego kolegi z boiska. Jak informuje "Don Balon" Cristiano Ronaldo nie chce grać u boku Polaka. Powód wydaje się być dość nietypowy. Przeczytajcie, co Portugalczyk powiedział o Szczęsnym. Szykuje się konflikt w świecie piłkarskim i to na samym szczycie? 

1/4
Wojciech Szczęsny broni
Instagram

Wojciech Szczęsny jest obecnie bramkarzem w Juventusie. Ostatni sezon może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Sportowiec przyczynił się bowiem do zdobycia tytułu mistrza Włoch przez jego drużynę. Ale czy czeka go za to "kara"?

Zobacz także: Polscy piłkarze nie zapominają o dzieciach! Ten filmik sprawi, że będziesz kochał polską kadrę jeszcze bardziej!

2/4
Cristiano Ronaldo vs Szczęsny
eastNews

Jak informują włoskie media Cristiano Ronaldo chce mieć w swojej drużynie najlepszych na świecie. Portugalczyk docenia świetną grę Polaka, jednak wydaje mu się, że lepiej na jego miejscu sprawdziłby się Marc-Andre ter Stegen z Barcelony.

3/4
Cristiano Ronaldo klata
Instagram

Według "Don Balon" Cristiano chce w swojej drużynie tylko "galaktycznych" sportowców. Jak miały brzmieć jego słowa?

- Jest podstawowym bramkarzem i choć nie bronił na złym poziomie, to nie należy do grona najlepszych bramkarzy na świecie. Ronaldo chce mieć tylko galaktycznych - mówią dziennikarze.