Tak gwiazdy spędzają Walentynki 2021
Instagram

Romantyczne Walentynki gwiazd. Rusin jak w "Titanicu", a Rozenek obudzona niespodzianką. A inni?

Tak gwiazdy spędzają Walentynki 2021
Instagram

Walentynki to doskonała okazja dla gwiazd, aby celebrować miłość i pochwalić się wyjątkowymi prezentami. Niektóre z nich świętują w domowym zaciszu lub wybierają się na romantyczny spacer, inne celebrują ten dzień rodzinnie, ale pojawiają się też gwiazdy, które uwielbiają chwalić się imponującymi prezentami od partnerów. W tym roku walentynki w wyjątkowy sposób świętowała też Klaudia Halejcio! Aktorka pochwaliła się radosna nowiną i zdradziła, że spodziewa się dziecka...

Zobacz także: Prawdziwe sceny seksu w filmach! Aktorzy zagrali je naprawdę! Angelina Jolie i Antonio Banderas rozpalili zmysły

Z okazji walentynek zdjęciem z partnerem pochwaliła się Klaudia Halejcio i poinformowała, że zostanie mamą! Trudno byłoby wyobrazić sobie piękniejszą chwilę! Gratulujemy! 

Anna Lewandowska z okazji walentynek opublikowała urocze zdjęcie z Robertem. 

Małgorzata Rozenek walentynki podsumowała jednym zdaniem: "Dzień jak co dzień ❤️". Tylko spójrzcie, jak rozpieszcza ją Radosław Majdan! 

Radosław Majdan pokazał również zdjęcie w podobnych stylizacjach! Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do ich uczucia! 

Paulina Sykut-Jeżyna tradycyjnie świętowała walentynki z mężem i córką Różą. Uwielbiamy tę rodzinkę!

Ania Starmach po raz ostatni dzień zakochanych świętuje we trójkę. W przyszłym roku jej rodzina Walentynki będzie obchodziła w powiększonym gronie. 

Z kolei Joanna Przetakiewicz świętuje Walentynki wśród tysięcy różowych róż! 

Joanna Przetakiewicz
Instagram / joannaprzetakiewicz

Po raz pierwszy intymne zdjęcie z Piotrem Żyłą pokazała też Marcelina Ziętek. Wow!

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w tym roku obchodzą Walentynki już po raz drugi i z roku na rok są coraz bardziej zakochani! W tym roku również postanowili zrobić sobie romantyczną sesję zdjęciową. Ich domowy album wzbogacił się o kolejne przepiękne zdjecia! 

Prezentem pochwaliła się też Diana z "Rolnik szuka żony". W relacji oznaczyła tajemniczego Michała. Czyżby kandydatka Seweryna była zakochana? Tego jej życzymy! 

Diana Rolnik szuka żony pokazała prezent na Walentynki
Instagram

Z kolei Kinga Rusin i Marek Kujawa celebrują święto zakochanych nad Oceanem Indyjskim. Piękna miłość i piękny krajobraz... 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48