Józef zranił uczucia Ewy? "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe, screen z "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Załamany Józef żałuje, że odtrącił wszystkie uczestniczki. Teraz mówi, że z jedną chciał ułożyć sobie życie

Józef zranił uczucia Ewy? "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe, screen z "Rolnik szuka żony"

Józef nie może pogodzić się z tym, że nie odnalazł miłości w "Rolnik szuka żony". Załamany mężczyzna przyznał, że najbardziej brakuje mu Apolonii. Wyjazd absolutnie wszystkich uczestniczek z jego gospodarstwa był dla niego niezwykle smutny:  

Takiego doła miałem, że jestem nie taki, że źle postępuję...

W dodatku przyznał, że z jedną z uczestniczek mógłby ułożyć sobie życie. Co więc poszło nie tak? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Józef zranił uczucia Ewy?! Bez skrupułów odesłał ją do domu

Józef z "Rolnik szuka żony" tęskni za Apolonią

Józefowi z "Rolnik szuka żony" bardzo ciężko było ponownie odnaleźć się samemu na gospodarstwie. Bardzo chciał dać szansę miłości, jednak jedyna pani, z którą mógłby coś stworzyć nie dała mu szansy. 

Po odjeździe pań, żeby nie myśleć o tych wspomnieniach zrobiłem sobie pranie. Takiego doła miałem, że jestem nie taki, że źle postępuję... Chciałem, żebyśmy sobie dali szansę bycia dłużej poznania się, chciałem z dłużej z nimi pobyć.

Rolnik ma świadomość, że zarówno Grażyna jak i Ewa gotowe był wiele poświęcić, aby zbudować z nim relację, jednak on nie mógł obiecać im tego samego. 

Nie było tego "coś", jeśli by było, to nie byłoby siły, żeby ktoś nas rozłączył. Dałem z siebie wszystko, a zostałem na lodzie - mówił o relacji z Grażyną.

Podobnie było w przepadku Ewy: 

Ewa była taka skromniejsza, nie była taka wylewna. Dawała mi znaki, że jej zależy na mnie, była taka miła, stawała w mojej obronie. Chciała, żebym ja ją wybrał ale w Ewie bym się nie zakochał. Ona by serce oddała, ale tak to jest... 

Józef największe nadzieje pokładał w Apolonii, jednak ona od początku nie dawała mu odczuć, że może być pomiędzy nimi coś więcej. W dodatku dodała, że nie chciałaby stanąć pomiędzy nim a jego rodziną, doskonale wiedząc jak bardzo najbliżsi rolnika nie popierają jego decyzji o udziale w programie: 

Nie mogę zapomnieć o Apolonii. Jedynie ona miała szansę, miała sylwetkę taką jaką ja lubię, wysportowana... A nóż by się narodziła miłość jakaś? A tu jak nożem ucięła... Mam wrażenie, że ona chciała tyko się pokazać, bo chyba jej na mnie nie zależało. 

Myślicie, że Apolonii i Józefowi mogłoby się ułożyć, gdyby tylko dali sobie szansę? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!"

Józef z "Rolnik szuka żony" tęskni za Apolonią. Twierdzi, że gdyby dała mu szansę mogłaby ich spotkać prawdziwa miłość. 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Józefa
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Józef nawet nie ukrywał swojego smutku po odjeździe kandydatek. 

Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44