Anna i Jakub na planie Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony": Pocałunek Marleny i Seweryna, czułe gesty Anny i Jakuba. Zobaczcie zwiastun!

Anna i Jakub na planie Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony

Seweryn z "Rolnik szuka żony" zdecyduje się na związek z Marleną? Anna i Jakub będą razem? Którą kandydatkę wybierze Adrian i Sławomir? Odpowiedzi na pytania poznamy już w najbliższą niedzielę! 10 listopada Telewizyjna Jedynka wyemituje kolejny odcinek hitu o poszukujących miłości rolnikach, którzy po kilku dniach spędzonych ze swoimi kandydatkami będą musieli podjąć decyzję, z którą kobietą chcą kontynuować znajomość. Co wydarzy się w najnowszej odsłonie "Rolnika"? W sieci pojawił się już zwiastun programu!

Pocałunek Marleny i Seweryna

W ostatniej odsłonie show kandydatki rolników spotkały się z ich rodzinami i przyjaciółmi. Najwięcej emocji z pewnością wywołał wątek Anny i Kuby, którym mocno kibicują fani "Rolnik szuka żony". Internauci zgodnie okrzyknęli ich najfajniejszą parą tej edycji. Jakub nie ukrywa, że jest zauroczony swoją kandydatką i wszystko wskazuje na to, że kolejnym odcinku programu para podejmie decyzję w sprawie wspólnej przyszłości! W zwiastunie widać, jak na romantycznym spacerze trzymają się za ręce. 

Podjąłem decyzję bardzo szybko- powie Jakub. 

A co wydarzy się u Seweryna i Marleny? Czy rolnik będzie chciał kontynuować znajomość ze swoją kandydatką pomimo obaw swojej rodziny? Przypominamy, że bliscy Seweryna nie ukrywali, że Marlena może być za młoda na stworzenie związku. 

Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"! 

Zobacz także: Niezwykła przyjaźń Marleny z "Rolnik szuka żony" z uczestniczkami show! Wśród nich jest Diana! Pokazała wspólne zdjęcie

Zwiastun 9. odcinka "Rolnik szuka żony".

Marlena i Seweryn będą razem?

Marlena i Seweryn nie są już razem?! Internauci zdradzili, co się stało po emisji
Facebook

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36