Marlena z rodziną Seweryna w programie Rolnik szuka żony
Instagram Rolnik szuka żony

"Rodzina już się na Marlence poznała!" Internauci ostro o spotkaniu Marleny z bliskimi Seweryna

Marlena z rodziną Seweryna w programie Rolnik szuka żony
Instagram Rolnik szuka żony

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za nami"! W ostatniej odsłonie show rolnicy zaprosili bliskich na pierwsze spotkanie ze swoimi kandydatkami. Rodzica i przyjaciele doradzali później Sewerynowi, Jakubowi, Adrianowi i Sławkowi która kobieta, ich zdaniem, jest najfajniejsza. Wydaje się, że  najwięcej emocji wywołało spotkanie rodziny Seweryna z Marleną. Internauci zauważyli, że najbliżsi rolnika raczej nie są zachwyceni jego kandydatką. Fani show zwrócili uwagę na komentarze rodziny, która uważa, że Marlena jest po prostu za młoda na związek z Sewerynem. 

Internauci komentują spotkanie Marleny z rodziną rolnika

W sieci pojawiło się już sporo komentarzy, w których internauci ocenili pierwsze spotkanie Marleny z rodziną Seweryna. Niestety, wydaje się, że bliscy rolnika nie do końca są zachwyceni jego kandydatką.  Chociaż wszyscy początkowo przyznali, że Marlena jest piękną kobietą, to później ciocie Seweryna zwracały uwagę, że  może być za młoda na poważny związek. 

- Ja bym w takim wieku nie zgłosiła się do "Rolnika"- mówiła ciocia Seweryna

- Ja jestem w takim wieku, że uważam, że 22-letnia dziewczyna... no cóż, co ona może o życiu wiedzieć- oceniła druga ciocia Seweryna. 

Jak spotkanie Marleny z rodziną Seweryna ocenili internauci? Zdania były podzielone. Nie wszystkim spodobały się komentarze bliskich rolnika!

- Oj widać że rodzinka nie bardzo...🤷‍♀️ boją się że jest za młoda i mu złamie serce 🤔
- Oj ciężko tu będzie 🧐🧐 rodzina już się na Marlence poznała 🤔 nie pasuje do niego
- Ciocia Seweryna prawdę powiedziała
-  Rodzina szybko się poznała, że za młoda 
- Rodzina namiesza i iskra zgaśnie
- Jakie ciotki? Masakra jakaś... Szkoda bo ta dziewczyna nie miałaby życia w tej rodzinie- komentują fani show. 

Internauci zwrócili również uwagę na zachowanie Seweryna na randce z Marleną. Kandydatka rolnika przyznała wówczas, że chciałaby stworzyć prawdziwy związek, ale ma chorą mamę dlatego nawet jeżeli zostanie w domu rolnika, to będzie chciała ją w miarę często odwiedzać. Wydaje się, że Seweryn nie był tym zachwycony. Jak zareagował na pytanie Marleny, czy będzie miał czas, żeby raz na jakiś czas przyjechać do niej.

- Może być ciężko, nie ukrywam- powiedział rolnik.

Jak trudną rozmowę Marleny i Seweryna ocenili fani "Rolnik szuka żony"? 

- Oboje dziecinni...niestety. Ona nie zostawi chorej Mamy,a on gospodarki.Strata czasu,ale to było do przewidzenia. Tak jest jak sie patrzy na tylko na urodę. Marlena piękny kwiat,ale musi dojrzeć.
- Widać że Seweryn już nie jest zainteresowany Marleną i nic z tego nie będzie. Jest na nią zły za sytuacje z Dianą. Ciągnie to już do końca przed kamerami by nie wyjść na dupka. Chociaż trzeba przyznać, że przy rodzinie i znajomych był dla niej milszy niż sam na sam.
- Seweryn stracił rodziców... A Marlena ma chora mamę i on nie wykazuje wyrozumiałości co do wyjazdów Marleny do rodzinnego domu? Bd uwiązana jak te krowy w oborze :) oni kompletnie do siebie nie pasują!!!- czytamy na Facebooku.

Widzieliście ostatni odcinek "Rolnika"? Waszym zdaniem Marlena i Seweryn będą razem?

Zobacz także: Sukienka Anny stała się hitem! Wiemy, gdzie kupić identyczną

Marlena spotkała się z rodziną Seweryna.

rolnik szuka żony impreza u Seweryna
TVP1

Bliscy rolnika uważają, że Marlena jest za młoda na poważny związek.

Rolnik szuka żony Seweryn i jego kandydatki
screenshot/tvp

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04