Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram

"Rolnik szuka żony": Natalia jest z bratem Pawła?! "Może to wszystko się poukłada już teraz"

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowe zdjęcia i wpis, w którym dziękuje internautom za tak pozytywne i miłe komentarze. Była kandydatka Pawła najwyraźniej nawiązała do tego, co spotkało ją po emisji ostatniego odcinku programu o poszukujących miłości rolnikach. Przy okazji fani próbowali dowiedzieć się, jak dziś wygląda jej relacjaz bratem rolnika. Czy Natalia odpowiedziała?

Natalia dziękuje internautom

Natalia była jedną z kandydatek Pawła z najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, rolnik zdecydował, że chce być z Martą, ale z ostatniego odcinka dowiedzieliśmy się, że Natalia zbliżyła się do brata rolnika! 

Było tak wow, że tutaj się może wesele się będzie kroiło!- w ostatnim odcinku relacjonowała partnerka Pawła. 

Internauci już wcześniej zauważyli, że Marta i brat Pawła wciąż utrzymują kontakt. Jakiś czas temu Natalia pisząc o swojej przygodzie w "Rolnik szuka żony" nie wspomniała o Pawle, tylko właśnie o Robercie!

- Jak człowiek chce to z każdej przygody wyciągnie dużo, ta przygoda pomogła mi odnaleźć SIEBIE... dała możliwość poznania super ludzi... wymienię tu tego złośliwca tez @jaba0909  [mowa o Robercie, bracie Pawła - przyp. red.]😍 - pisała 
- Ale ze złośliwca 😜 - napisał Robert, brat rolnika.
- Starałam się wybrać najcieplejsze określenie Ciebie 😁 - odpisała Natalia.

Po ostatnim odcinki w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w którym internauci wspierają Natalię. Teraz była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" postanowiła podziękować za tak miłe słowa.

Halo halo co Tu się dziś dzieje na tym moim skromnym Instagramie... jakaś bomba wybuchła...? Wiecie czego najbardziej się zawsze boję tych złych komentarzy, złych wiadomości tego na co zwyczajnie nie mam wpływu, ale na razie chce Wam bardzo podziękować za tak miły odbiór mojej osoby. Dziś mimo tak słabej pogody ubrałam się wiosennie i mam uśmiech na twarzy to dzięki Wam 😁🤩 obcy dla mnie ludzie potrafią mi napisać miłe słowa to jest turbo piękne- czytamy na Instagramie.

Internauci życzyli Natalii, żeby znalazła swoją drugą połówkę na co była uczestniczka programu odpisała:

(...) może to wszystko się poukłada już teraz 😊- napisała krótko. 

Niestety, Natalia do tej pory nie odpowiedziała na komentarz jednego z internautów, który prosił o informację, jak dziś wygląda jej relacja z bratem Pawła. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Natalii!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Natalia przeszła przemianę! Czy to zasługa flirtów z... bratem Pawła?!

Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała nowe zdjęcia i wpis.

 

Natalia w programie "Rolnik szuka żony" była kandydatką Pawła. Ostatnio okazało się jednak, że rolnik związał się z Martą, a Natalia zbliżyła się do brata Pawła!

Rolnik szuka żony: Paweł z Agnieszką i Natalią
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17