Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Rolnik szuka żony: Paweł z Agnieszką i Natalią
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy

"Rolnik szuka żony": Natalia, kandydatka Pawła i jego brat wezmą ślub?! Marta Manowska aż zaniemówiła!

"Rolnik szuka żony": Natalia, kandydatka Pawła i jego brat wezmą ślub?! Marta Manowska aż zaniemówiła!

Udział w "Rolnik szuka żony 7" okaże się być dla Pawła i Marty najlepszą decyzją w życiu? Wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze! Marta Manowska odwiedziła dziś uczestników, aby poznać ich decyzje. Tego, czego dowiedziała się od Marty nie mogła się spodziewać! 

Było tak wow, że tutaj się może wesele się będzie kroiło!

Prowadząca, była tak zaskoczona, że nie mogła wypowiedzieć ani jednego słowa. Jednak nie chodziło o Pawła i Martę ale o... jego brata i Natalię! Planują wziąć ślub?! Koniecznie zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku. 

Zobacz także: W "Rolnik szuka żony 7" Paweł i Marta jednak są razem! "Została para, para zakochanych"

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Brat Pawła i Natalia z "Rolnik szuka żony 7" wezmą ślub?

Paweł od samego początku bardzo dojrzale podszedł do swojego udziału w "Rolnik szuka żony". Kiedy zorientował się, że to właśnie z Martą jest szansa na stworzenie czegoś więcej, postanowił być fair w stosunku do pozostałych uczestniczek i podziękował im za udział w programie. Ta decyzja była dla niego bardzo stresująca, ale kandydatki z spokojem przyjęły jego decyzję życząc szczęścia zarówno Pawłowi jak i Marcie. 

O tym, że z pewnością to poważne uczucie wypowiadali się również bliscy Pawła, którzy mieli okazję obserwować to, co działo się na gospodarstwie: 

Widzę, że się dogadują, za wcześnie jeszcze wyrokować ale widzę, że sprawy idą w dobrym kierunku - powiedział ojciec uczestnika

Rolnik zadeklarował, że zrobi wszystko, aby Marta czuła się w jego towarzystwie swobodnie oraz bezpiecznie. Od tej chwili chce zadbać o szczęście swoje i swojej partnerki, nie patrząc na to, co pomyślą sobie inni. Na czas wyborów gospodarstwo Pawła odwiedziła Marta. Wyznanie wybranki Pawła wprawiło ją w osłupienie, bowiem poruszyła temat wesela: 

Było emocjonująco bardzo, w pewnym momencie było nawet niebezpiecznie ale było tak wow, że tutaj się może wesele się będzie kroiło.

Niestety jednak nie chodziło o wesele Pawła i Marty jednak... jego brata Roberta, który jak się okazuje zakochał się dzięki udziałowi rolnika w programie! 

- Inne niż nasze, dobra nasze też, bo my pojedziemy za dwa tygodnie na wesele razem ale tutaj może brat inny... 
- Aż tak daleko bym nie wybiegał ale coś tam było między nimi - dodał Paweł mówiąc o swoim bracie oraz Natalii, która była jego kandydatką!

Marta sama przyznała, że trudno było jej uwierzyć w taki splot zdarzeń i fakt, że nie tylko ona znalazła miłość na tym gospodarstwie: 

- Ja bym myślała, że to jest jakieś reżyserowane, bo to tak wychodzi 
- A ty nie masz z tym problemu? - zapytała Marta Manowska Pawła
- No w życiu, ja tutaj mam Martę i nic innego mnie nie interesuje. 

Niesamowita historia! A fakt, że Natalię i Roberta, brata Pawła może coś łączyć nie umknęło uwadze widzów, a to wszystko przez jeden z ostatnich wpisów Natalii, w którym zwróciła się bezpośrednio do Roberta: 

- Jak człowiek chce to z każdej przygody wyciągnie dużo, ta przygoda pomogła mi odnaleźć SIEBIE... dała możliwość poznania super ludzi... wymienię tu tego złośliwca tez @jaba0909  [mowa o Robercie, bracie Pawła - przyp. red.]😍 - pisała 
- Ale ze złośliwca 😜 - napisał Robert, brat rolnika.
- Starałam się wybrać najcieplejsze określenie Ciebie 😁 - odpisała Natalia.

Wygląda na to, że możemy trzymać kciuki teraz nie tylko za jedną ale dwie pary! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Natalia flirtuje z bratem Pawła?! Ten wpis nie pozostawia złudzeń, co ich łączy

Paweł i Marta tworzą cudowną parę! Wybór rolnika podczas "Rolnik szuka żony 7" okazał się dla niego jednym z najłatwiejszych. Co więcej, nie tylko jedna kandydatka znalazła szczęście na jego farmie! 

Paweł i Marta z
Mat. prasowe

Okazuje się, że brat Pawła, Robert zakochał się jednej z jego kandydatek, Natalii. Marta stwierdziła, że niedługo może szykować się wesele! Z kolei Paweł stwierdził, że to może zbyt wczesne plany ale potwierdził relację brata.

Rolnik szuka żony: Paweł z Agnieszką i Natalią
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Paweł i Marta z
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
Newsy
"Rolnik szuka żony": Natalia jest z bratem Pawła?! "Może to wszystko się poukłada już teraz"
Uczestniczka nowej edycji show Rolnik szuka żony o spekulacjach!

Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowe zdjęcia i wpis, w którym dziękuje internautom za tak pozytywne i miłe komentarze. Była kandydatka Pawła najwyraźniej nawiązała do tego, co spotkało ją po emisji ostatniego odcinku programu o poszukujących miłości rolnikach. Przy okazji fani próbowali dowiedzieć się, jak dziś wygląda jej relacjaz bratem rolnika. Czy Natalia odpowiedziała? Natalia dziękuje internautom Natalia była jedną z kandydatek Pawła z najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, rolnik zdecydował, że chce być z Martą, ale z ostatniego odcinka dowiedzieliśmy się, że Natalia zbliżyła się do brata rolnika!  Było tak wow, że tutaj się może wesele się będzie kroiło!- w ostatnim odcinku relacjonowała partnerka Pawła.  Internauci już wcześniej zauważyli, że Marta i brat Pawła wciąż utrzymują kontakt. Jakiś czas temu Natalia pisząc o swojej przygodzie w "Rolnik szuka żony" nie wspomniała o Pawle, tylko właśnie o Robercie! - Jak człowiek chce to z każdej przygody wyciągnie dużo, ta przygoda pomogła mi odnaleźć SIEBIE... dała możliwość poznania super ludzi... wymienię tu tego złośliwca tez @jaba0909  [mowa o Robercie, bracie Pawła - przyp. red.]😍 - pisała  - Ale ze złośliwca 😜 - napisał Robert, brat rolnika. - Starałam się wybrać najcieplejsze określenie Ciebie 😁 - odpisała Natalia. Po ostatnim odcinki w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w którym internauci wspierają Natalię. Teraz była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" postanowiła podziękować za tak miłe słowa. Halo halo co Tu się dziś dzieje na tym moim skromnym Instagramie... jakaś bomba wybuchła...? Wiecie czego najbardziej się zawsze boję tych złych komentarzy, złych...

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" o relacji z bratem Pawła: "Ktoś uznał go za ciasteczko edycji"! Są razem?
Natalia z "Rolnik szuka żony" o relacji z bratem Pawła: "Ktoś uznał go za ciasteczko edycji"! Są razem?

Natalia z  "Rolnik szuka żony"  podczas relacji na Instastories odpowiedziała na pytania od fanów programu. Kandydatka Pawła została zasypana pytaniami o jej związek z bratem rolnika. W końcu uczestniczka hitu TVP1 zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i powiedziała, co ją łączy z Robertem! Są parą? Natalia z "Rolnik szuka żony" szczerze o relacji z bratem Pawła! W programie "Rolnik szuka żony" okazało się, że Natalia i Paweł są jak para przyjaciół, ale nie ma między nimi chemii. Ostatecznie rolnik wybrał Martę, w której jest bardzo zakochany, a Natalia zbliżyła się do brata Pawła, Roberta. Po zakończeniu przygody w programie okazało się, że Natalia odzyskała pewność siebie, a w jej relacjach na Instagramie widać, że jest szczęśliwa - to może być przynajmniej częściowo zasługą Roberta. Oboje cały czas utrzymują ze sobą kontakt, a teraz sama Natalia potwierdziła, że lubi mężczyznę i pieszczotliwie nazywa go "Delicjuszem": Lubię Delicjusza, lubię się z nim droczyć. Jest trochę złośnikiem i chyba on też mnie lubi. - powiedziała Natalia w relacji na Instastories. W kolejnym nagraniu dodała tajemniczo:  Przyznał się, lubi mnie! To oznacza, że Natalia i brat Pawła z "Rolnik szuka żony" cały czas mają ze sobą kontakt. Wygląda na to, że oboje bardzo się polubili i są duże szanse na związek. To byłby zaskakujący zwrot wydarzeń! Taka sytuacja jeszcze nigdy nie wydarzyła się w programie.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Paweł poznał rodzinę Marty! "Miałem wrażenie, że Marta się mniej cieszy na mój widok" Czy Natalia Kowalczyk i Robert, brat Pawła Bodziannego z "Rolnik szuka żony" nieśmiało potwierdzili swój związek?  Uczestniczka "Rolnik szuka...

Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę? Czy to zdjęcie przekreśla nadzieje na związek z Natalią?
Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę? Czy to zdjęcie przekreśla nadzieje na związek z Natalią?

To pierwsza taka sytuacja w programie " Rolnik szuka żony ", kiedy na jednym gospodarstwie była tak ogromna szansa na to, że powstanie nie jeden, a aż dwa związki! O tym, że Natalia i Robert mają się ku sobie wygadali się... Marta i Paweł! Od tamtej pory fani programu żyją ogromną nadzieją na to, że niedługo ich ulubieńcy potwierdzą swój związek! Dodatkowo atmosferę podgrzał fakt, że Robert... odwiedził niedawno uczestniczkę w jej mieście! Jednak na jednym z ostatnich story brata Pawła pojawiła się tajemnicza blondynka. Czy to jego dziewczyna? Szanse na relację z Natalią właśnie zostały przekreślone? Zobaczcie!  Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?! Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę? Nie będzie z Natalią?  Odkąd Paweł i Marta powiedzieli przed kamerami programu "Rolnik szuka żony", że Robert i Natalia mieli się ku sobie, widzowie zasypują uczestniczkę pytaniami o brata rolnika. Natalia pieszczotliwie nazywała go "Delicjuszem", a ich wzajemna wymiana zdań za pośrednictwem Instagrama tylko podsycała plotki na temat tego, że może łączyć ich coś więcej. Natalia na jednym z live'ów powiedziała wprost, że nic nie łączy ją z Robertem ale nie ma nic przeciwko temu, by go poznać.  Nie jesteśmy razem. Robert powiedział, że przyjedzie do mnie to pewnie wstawimy jakąś sweet focię. Chciałabym go poznać, ale wiecie tak po prostu wcześniej nie było takiej okazji za bardzo  I tak też się stało! Jednak czy wspólne zdjęcie było potwierdzeniem tego, że ta dwójka chce dać sobie szansę? Fani programu trzymają za to kciuki, jednak na Instastory Roberta pojawiło się właśnie zdjęcie tajemniczej blondynki. Odwiedziła go w gospodarstwie, a brat...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner