Party Stories
Marek z Rolnik szuka żony 3 z dziewczyną Julią
Newsy

"Rolnik szuka żony": Marek z Julią są już po ślubie? TO zdjęcie wzbudza takie podejrzenia...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oglądalność Rolnik w święta
Newsy
"M jak miłość", "Milionerzy", "Rolnik szuka żony"... Kto wygrał, a kto przegrał walkę o widza w święta?
Który program przyciągnął najwięcej widzów?

Polacy Wielkanoc w dużej mierze spędzili przed telewizorem. Prawdopodobnie zachęciła do tego pogoda. Co oglądaliśmy najchętniej? Znowu liderem był serial „M jak miłość”, który w wielkanocny poniedziałek obejrzało aż 5 mln widzów - informują Wirtualnemedia.pl. Drugie miejsce zajął specjalny odcinek „Milionerów” - świąteczne odcinki z Kingą Rusin i Małgosią Rozenek  obejrzało ponad 4,04 mln widzów! Jak wynika z podsumowań, najchętniej oglądaną stacją był TVN. Zobacz także:  TRIKI MODELEK, DZIĘKI KTÓRYM BĘDZIESZ ZAWSZE WYGLĄDAĆ SZCZUPŁO NA ZDJĘCIACH "Rolnik szuka żony" nie był hitem w święta! A co z hitem Jedynki, czyli "Rolnik szuka żony "? S wego czasu show śledziło blisko 5 mln ludzi, teraz przed telewizorami 2,62 mln osób. Program zajął tym samym 6. miejsce w zestawieniu najchętniej włączanych programów. Inne chętnie oglądane w święta programy to „Wiadomości” TVP1 z widownią na poziomie 2,83 mln osób, „Barwy szczęścia” (2,79 mln widzów) i „Fakty” (2,77 mln).  A Wy co oglądaliście w święta wielkanocne? Zobacz także:  Marta Manowska pracuje nad kolejnym projektem z rolnikami. Wiemy jakim! To będzie HIT!     Pilotażowy odcinek Rolnik szuka żony oglądało 2,62 mln.  Sporo osób śledziło losy Patryka Pniewskiego w "Barwach szczęścia".  Na podium bezapelacyjnie znalazło się "M jak miłość".

Adam z Rolnik szuka żony podobny do Łukasza
TV-Show
Są zadziwiająco podobni! Czy Adam z "Rolnik szuka żony 4" to rodzina Łukasza z poprzedniej edycji? ZDJĘCIA
Wyglądają jak bliźniacy! Co ich łączy?

Adam to rolnik i kandydat do czwartej edycji "Rolik szuka żony". Po emisji pilotażowego odcinka  show, w którym 10 kandydatów przedstawiło się by pisać do nich lisy wiele osób zwróciło uwagę właśnie na Adama. Powód? Adam wydaje się być bratem bliźniakiem Łukasza Siebersa z trzeciej edycji show.  Czy Wam Adam nie przypomina Łukasza z poprzedniej edycji? - czytamy w komentarzach Facebooka "Rolnik szuka żony".  I w większości internauci zgadzają się z tym komentarzem. Zresztą popatrzcie sami - jakby zgolić brodę... Łukasz prezentował się w show tak.   Adam z 4. edycji jest bardzo podobny. Uśmiech, kształt głowy... Adam i Łukasz z Rolnik szuka żony to bracia? Adam jest jeszcze porównywany do sułtana :) z "Wspaniałego stulecia" :). Podobny? Jak zobaczyłem tego kandydata to myślałem że mi się kanały w tv przedstawiły i wspaniałe stulecie sie wpierniczyło z Sulejmanem na czele aż musiałem oczy przetrzeć. Na całe szczęście to Adam i jego krowi harem - czytamy w jednym z komentarzy. Adam zbudza spore zainteresowanie i z powodu wyglądu, swojego zachowania w wizytówce, ale też podniósł się hejt, że swoje krowy trzyma w ciasnych boksach. Zwłaszcza cielaki.   Jedno jest pewne, koło Adama nie można przejść obojętnie. Dostanie sporo listów?   Zobacz także:  Rolnik szuka żony 4: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA   Adam w pilotażowym odcinku "Rolnik szuka żony" zaprezentował się tak.  

Marek z Rolnik szuka żony 3 z partnerką Julią
Newsy
"Życie to nie bajka i nie program tv". Dziewczyna Marka z Rolnik szuka żony 3 gorzko o nowym związku

Marek Walczak z trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" w programie nie znalazł tej jedynej. Ale tuż po show zakochał się w młodszej od siebie Julii. Julia Chmielewska do tej pory nie udzielała się i nie wypowiadała na temat tego, że pokochała rolnika. Trzeba dodać, że Marek w programie był dość kontrowersyjnym uczestnikiem. Zarzucano mu braku dobrego gospodarowania, dbania o czystość czy o dzieci. Widziała to cała Polska. Teraz z początkiem nowej czwartej edycji "Rolnik szuka żony" Julia Chmielewska postanowiła opowiedzieć jak wyglada związek pod obstrzałem. Co napisała? Za kilka minut początek kolejnej edycji "Rolnik szuka żony". Polska pozna kolejnych ludzi, którzy podjęli wyzwanie i ryzyko szukania miłości na jej oczach. Ponad rok temu byłam widzem, którym kierowała czysta ciekawość. Szybko zapomniałam o Rolnikach, a gdy we wrześniu program ruszył pełną parą, oglądałam go na wyrywki.  Ubiegłą edycję zalała fala hejtu, a ja sama widząc pewne sytuacje, śmiałam się pod nosem. No i cyk. Po kilku tygodniach od rozpoczęcia się programu, dzieje się coś zdumiewającego. Wiecie co? Nie napisałam ani jednego listu, a los połączył mnie z... Rolnikiem. Marek, który był chyba najbardziej zaskakującą postacią programu, jest dzisiaj jedną z ważniejszych osób w moim życiu.  Ale życie to nie bajka i nie program tv. Wiedziałam, że związek ten nie przejdzie bez echa. I tak było. I tak jest. O ile miłe i zabawne jest zaczepianie nas w sklepie/parku/na lotnisku/w McDonaldzie/autobusie, o tyle hejt internetowy bywa nudny i pewnie uderza w osoby, które nas znają. Bo nie w nas. Wiecie dlaczego? Bo po co walczyć z wiatrakami, z osobami, które ślepo wierzą, że człowiek z telewizji, jest taki sam w życiu. Owszem. Rolnik pokazuje prawdę i prawdziwych ludzi, ale my zapominamy, że to zwykli ludzie, nie gwiazdorzy z wyuczoną manierą. No cóż, uważajcie, zwłaszcza moi...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner