Marta Manowska Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony" Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony" Marta Manowska
Marta Manowska
Facebook
Oto uczestniczki "Rolnik szuka żony 5"!
1/4
Marta Manowska
Facebook

Prace nad kolejnym sezonem telewizyjnego hitu "Rolnik szuka żony" rozpoczęły się już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz uczestnicy poznali wybrane przez siebie kandydatki! Już po wakacjach fani programu będą mogli zobaczyć nowe odcinki show. O tym, który z zaprezentowanych w wielkanocnym odcinku rolników pojawi się w programie, dowiemy się dopiero we wrześniu, jednak teraz "Super Express" zdradził, jak wyglądały prace na planie odcinka, w którym uczestnicy po raz pierwszy spotkali się ze swoimi wybrankami! Na nagraniu, które pojawiło się w mediach możemy zobaczyć, jak wyglądają potencjalne kandydatki na żony bohaterów piątej edycji "Rolnik szuka żony"!

 

Co o pierwszym spotkaniu rolników z ich kandydatkami powiedziała Marta Manowska? Jak to wyglądało od kulis? Odpowiedź w naszej galerii!

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

2/4
Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Instagram

Jak informuje "Super Express" wśród kandydatek, które wysłały listy do rolników, znalazła się m.in. Martyna, która w  rozmowie z dziennikiem zdradziła, dlaczego podjęła decyzję o udziale w programie. 

Spędzałam święta u rodziców i akurat w telewizji zobaczyłam program "Rolnik szuka żony". Jeden z uczestników bardzo mi się spodobał. Nigdy nie przypuszczałabym, że zrobię coś takiego, ale to był impuls - wzięłam kartkę i długopis i napisałam list. Najwyraźniej spodobał się, skoro zostałam zaproszona do programu i zaraz się spotkamy- zdradziła w rozmowie z "SE".

Jak informuje dziennik rolnicy i ich kandydatki po raz pierwszy spotkali się w pałacu w Małej Wsi. To właśnie tam został nagrany wyjątkowy odcinek 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Co o pierwszych randkach uczestników show powiedziała Marta Manowska? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: Ile listów dostają rolnicy, jak wygląda wybór uczestników do "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie, co zdradziła Marta Manowska!

 

"Super Express" pokazał kandydatki bohaterów 5. edycji "Rolnik szuka żony".

Rolnicy spotkali się ze swoimi kandydatkami
Super Express

3/4
Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Instagram

Dzisiaj się wydarzyło coś, co do tej pory się nie wydarzyło w żadnej edycji programu, bo nasi bohaterowie tak się wyrwali, że po raz pierwszy spotkali się już przy tej pierwszej styczności. Jak stałam z boku i obserwowałam te pierwsze spotkanie, to ciarki przechodzą bo każdy tu przyjechał z wielką nadzieją i z wielkim marzeniem. I nagle te marzenia się spotykają i przeskakują iskry- Marta Manowska zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Prowadząca show zdradziła również, że jeden z rolników musiał interweniować, kiedy jedna z jego kandydatek już na pierwszy spotkaniu chciała go... pocałować! 

Zobaczcie, co o całej sytuacji powiedziała Manowska! Komentarz na następnej stronie! 

 

Kto pojawi się w dalszym etapie programu?

Rolnicy spotkali się ze swoimi kandydatkami
Super Express

4/4
Marta Manowska

Co wydarzyło się na planie programu "Rolnik szuka żony"?

(...) pierwsze spojrzenie jest ważne, pierwszy dotyk, pierwszy kontakt. Na inne sprawy przyjdzie czas później, jak zresztą powiedział jeden z bohaterów bo jedna pani szykowała się już do pocałunku- powiedział, że jeszcze przyjdzie na to czas- zdradziła Marta Manowska.

Zobaczcie sami, jak prezentują się kandyatki rolników! Każdy z bohaterów programu zaprosił na spotkanie 10 pań- po pierwszej randce muszą wybrać 5, które przejdą do następnego etapu show. 

Zobaczcie co działo się na planie "Rolnik szuka żony"! "Super Express" był na nagraniu wyjątkowego odcinka show.