Facebook
Gratulacje!
1/4
Facebook

 

Kolejna świetna wiadomość dla fanów programu "Rolnik szuka żony"! Jedna z kandydatek do serca Pawła Szakiewicza jest już po ślubie! Chodzi o Katarzynę Gucwę, której nie udało się ostatecznie zdobyć serca przystojnego rolnika. Jak widać dziewczyna zdołała znaleźć szczęście poza show TVP1. O jej ślubie poinformował wszystkich Adam Kraśko, który również wystąpił w pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Celebryta pokazał także, kto jeszcze bawił się z nimi na weselu Kasi Gucwy. Aż miło zobaczyć znowu te znane twarze! Przejrzyjcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: TYLKO U NAS! Justyna z "Rolnika" zdradza nam, jak zmieniło się jej życie po programie. Nowa praca, nowy kraj i... nowa miłość!

2/4
Facebook

 

Katarzyna Gucwa walczyła o serce Pawła Szakiewicza w pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć oboje całkiem nieźle się dogadywali, rolnik wzdychał do innej kandydatki. Całą jego uwagę skradła śliczna i nieśmiała Natalia. To właśnie oni byli pierwszą parą, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Paweł i Natalia snuli nawet plany na przyszłość. Ostatecznie jednak ich drogi się rozeszły, a Szakiewicz związał się ze swoją sąsiadką, z którą wziął ślub. Niedawno para świętowała 2. rocznicę tego pięknego dnia. Co więcej, Paweł po raz pierwszy został ojcem!  Czy przystojny rolnik pojawił się na ślubie Kasi Gucwy? Zobacz kolejny slajd!

3/4
Facebook

 

Informacja o ślubie Katarzyny Gucwy pojawiła się na Facebooku jej kolegi z programu. Adam Kraśko nie był w stanie zachować tego w tajemnicy. Tym bardziej, że przy okazji jej ślubu, miał przyjemność spotkać się ze swoimi przyjaciółmi z pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". 

 

- Hej chłopaki! Widzimy się za kilka godzin. Mała impreza u Stasia , a jutro marynarki, krawaty, muchy i... weselisko Kasi Gucwy. Zaśpiewam na scenie! Pierwsza edycja Rolnik szuka żony TVP znowu razem :). Tego nie da się zapomnieć! - napisał pod wspólnym zdjęciem Adam Kraśko.

Jak łatwo zauważyć, wśród rolników zabrakło jednak Pawła Szakiewicza. Czyżby nie został zaproszony? A może dojechał sam, bez swoich kolegów?

4/4
Facebook

 

Ostatecznie w drodze na ślub zabrakło również Zbyszka. Czy on również nie dostał zaproszenia? 

Więcej na temat Rolnik szuka żony