Rolnik szuka żony 9: Klaudia i Valentyn w finale o miłości
screen/Rolnik szuka żony
Newsy

"Rolnik szuka żony 9": Prawda o związku Klaudii i Valentyna wyszła na jaw! "Nie jest łatwo, najgorsze są..." 

Czy Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony 9" są nadal razem? W finale show wszystko okazało się jasne. Pojawili się również Kamil i Konrad. Mają żal do rolniczki?

Klaudia i Valentyn są nadal razem? Przed finałem 9. edycji "Rolnik szuka żony" spekulacji na ten temat nie brakowało, a niektóre były bardzo niepokojące. Teraz wszystko okazało się jasne. Rolniczka spotkała się również z dwoma kandydatami, których wcześniej odrzuciła - Konradem i Kamilem. Czy panowie mają do niej żal? Zobaczcie, co się wydarzyło!

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

"Rolnik szuka żony 9": Klaudia i Valentyn są nadal parą?

Klaudia, tuż przed finałem "Rolnik szuka żony", skutecznie podgrzała emocje wokół swojego związku z Valentynem. Na swoim Insstagramie rolniczka udostępniła niepokojący mem, a widzowie zgodnie stwierdzili, że związek Klaudii i Valentyna  z "Rolnik szuka żony" nie przetrwał. Na szczęście mamy dobre informacje - rolniczka i jej wybranek nadal są razem! Ale po kolei.

W finale show Klaudia spotkała się również z Konradem oraz Konradem, których pożegnała dzień po dniu. Klaudia uważa, że każdy z nich miał równe szanse. W trakcie rozmowy z Konradem ten chciał się dowiedzieć, dlaczego mimo różnicy wieku, zdecydowała się go zaprosić na gospodarstwo:

Konrad: Od samego początku nie dawało mi to spokoju, że te 4 lata mogą dużo przeważyć. Chciałbym się teraz dowiedzieć dlaczego wybrała mnie?

Klaudia: Bo ja nie patrzyłam przez pryzmat wieku.

Konrad: Powiedziałaś, że bałabyś się z kimś młodszym o tyle lat pójść dalej.

Klaudia: Ja cały czas Was poznawałam na gospodarstwie, obserwowałam, widziałam, z kim mi się lepiej rozmawia, to proste. Ale Ty też się bałeś tego wieku, że mogę być za stara.

Ostatecznie jednak nikt do siebie nie ma żalu. Co więc z Valentynem? 

Rolnik szuka żony 9: Konrad od Klaudii
screen/Rolnik szuka żony

Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" nadal są parą, jednak nie mieszkają ze sobą i widzą się tylko w weekendy. Dla obu stron to bardzo trudna sytuacja:

Uczucia się rozwinęły, definitywnie. Ale cieszę się, że tak to wyszło. To co się najbardziej obawiałem, to odległości, bo z doświadczenia wiedziałem, że to nie będzie łatwe. Nie jest łatwo, nie jest dalej łatwo, najgorsze są te pierwsze dni po spotkaniu, bo widzimy się co weekend, co drugi, ale ten pierwszy dzień po... Jest ciężko - mówił Valentyn. 

Zobacz"Rolnik szuka żony 9": Napięta atmosfera między Tomaszem a Zuzą w finale: "Nie mam sobie nic do zarzucenia"

Rolnik szuka żony 9: Klaudia i Valentyn w finale
screen/Rolnik szuka żony

Klaudia zaznaczyła jednak, że sytuacja zmieni się po Nowym Roku, kiedy Valentyn przeprowadzi się do niej. Zakochani zdradzili również, że padło pierwsze "kocham Cię" i z optymizmem patrzą w przyszłość:

Valentyn: Odważyłem się w końcu powiedzieć te słowa i cieszę się, że do Klaudii to powiedziałem. 

Klaudia: Można nazwać to miłością. Ja się śmieję, że ten finał będzie dla mnie na ślubnym kobiercu i tak, to będzie dla mnie finał. 

Trzymacie za nich kciuki?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Tomasz z łatwością zapomniał o Zuzi dla Kasi. Widzowie: "Jego serce błądzi"

Rolnik szuka żony 9: Klaudia w finale
screen/Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony 9: Klaudia i Valentyn
Niemiec/AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Klaudia zabrała głos po finale. Napisała o Valentynie
Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wciąż jest z Valentynem? Klaudia opublikowała bardzo wymowny wpis po ostatnim odcinku programu.

Związek Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony" przetrał próbę czasu? W wielkim finale programu para ogłosiła, że zamierza kontynuować swoją relację, ale od nagrań ostatniego odcinka minęło już kilka tygodni. Czy dziś Klaudia i Valentyn są razem? Rolniczka opublikowała na Instagramie nowy, bardzo wymowny wpis! Klaudia z "Rolnik szuka żony" potwierdza związek z Valentynem W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że w dziewiątej edycji powstały aż cztery pary: Klaudia i Valentyn, Tomasz i Justyna, Kasia i Tomasz oraz Adrianna i Michał odcinku  Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony" ogłosili, że są już po zaręczynach. O swoim szczęściu opowiedzieli również Klaudia i Valentyn, którzy nie ukrywali swojego szczęścia w programie.  Czy relacja Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony"  przetrwała? Rolniczka opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i wrzuciła post, w którym zwraca się do swojego partnera! jak nikt inny wywołujesz uśmiech na mojej twarzy @krukhinets ❤️- napisała Klaudia i oznaczyła Valentyna. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 9": Piąta para ujawniła się po finale. Konrad znalazł miłość w show           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez K L A U D I 🍀 (@k__klaudi) Pod wpisem Klaudii pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci kibicują rolniczce i jej partnerowi.  - Gratulacje dla Was👏 Życzę Wam dużo miłości i szczęścia❤️Powodzenia🙌 - Cudownie !!! ❤️😍🫶 Dużo miłości ! 💖💖💖 - Gratulujemy dobrego wyboru...

Rolnik szuka żony 9: Kandydaci Klaudii mają konflikt
mat. prasowe TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Konflikt kandydatów Klaudii? "Irytuje mnie taka sytuacja..." 
Valentyn oraz Konrad, kandydaci Klaudii z "Rolnik szuka żony 9", nie mogą się dogadać. Czy rolniczka faworyzuje jednego z nich?

Kandydaci Klaudii z "Rolnik szuka żony 9", czyli Konrad, Kamil oraz Valentyn powoli zaczynają rywalizować o względu pięknej rolniczki, dlatego w niedzielnym odcinku show TVP 1 nie zabrakło już lekkich spięć, głównie między Konradem a Valentym! W tle pojawiła się nawet zazdrość o uwagę Klaudii. O co poszło? Sprawdźcie! Kandydaci Klaudii z "Rolnik szuka żony 9" zaczęli rywalizację Klaudia z "Rolnik szuka żony 9" jest zadowolona ze swojego wyboru i jak sama zapowiedziała, każdy z panów ma u niej równe szanse. Czy rzeczywiście? Inaczej sprawę widzą sami uczestnicy, zwłaszcza po kolejnym dniu na gospodarstwie, który tym razem zaczął się od wspólnego śniadania. Tematem żartów stał się 28-letni Valentyn, który długo szykował się, zanim zszedł do reszty.  Nie chcę mówić o kimś źle, ale Valentyn trochę ociąga się, ma swój tryb życia, jest taki powolniejszy - zauważył Konrad.  Zauważyła to również sama Klaudia" Śmieszą mnie niektóre sytuacje między Konradem a Valentym. Valentyn często drąży temat, a Konrad się z tego śmieje - mówiła. Później nie było już tak miło.  Kiedy wszyscy szykowali się do pracy przy podcinaniu świerków, jako ostatni na miejscu pojawił się Valentyn, co znów sprowokowało żarty: Valentyn przeciąga strunę. Ile można się szykować? - mówił Konrad Widzę takie złośliwości jakieś, jakby nic w moim mniemaniu nie zrobiłem, żeby takie droczenie było - stwierdził zaś Valentyn. Podczas pracy Konrad zauważył, że Klaudia spędza najwięcej czasu z Valentym, co nieco go zdenerwowało: Podczas przycinana świerków nie miałem okazji, żeby zamienić zdania, zbyt dużo czasu poświęcała innej osobie. Irytuje mnie taka sytuacja, że no Valentyn nie daje nam coś powiedzieć, ciągle ma jakieś swoje zdania…...

Rolnik szuka żony 9: Klaudia żegna Kamila
Screen Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Klaudia pożegnała pierwszego z kandydatów: "Zszokowało mnie to"
Klaudia z "Rolnik szuka żony 9" postanowiła pożegnać się z jednym z facetów. Na szczęście mężczyzna przyjął to z ulgą. Rolniczka mówiła: "Nie chcę się zakochać w Waszej trójce, sorry"

Pierwszą poważną decyzję w "Rolnik szuka żony 9" podjęła 26-letnia Klaudia. Rolniczka postanowiła pożegnać się z jednym z kandydatów, z którym miała najmniejszy kontakt. Na kogo padło? Konrada, Kamila, a może Valentyna? Jej decyzja mocno zaskoczyła pozostałych panów. Zobaczcie, co działo się we wtorkowym odcinku show TVP 1!  Klaudia pożegnała się z Kamilem w "Rolnik szuka żony 9" Na gospodarstwie u Klaudii z "Rolnik szuka żony 9" pojawiło się trzech kandydatów - Konrad, Kamil oraz Valentyn. Od samego początku jednak to Valentyn i Konrad dominowali, zaś Kamil pozostawał w tyle. We wtorkowym odcinku show rolniczka postanowiła z nim szczerze porozmawiać. Ostatecznie oboje uznali, że powinni się rozstać już na tym etapie. Klaudia: Biję się z myślami, strasznie mi ciężko. Szukam tych uczuć i nie chcę spędzać czasu z całą trójką Kamil: Wygasiłem się. To nie jest tak, że mi nie zależy. Po prostu nie czuję konkurowania.  Kamil opuścił więc gospodarstwo Klaudii.  Decyzja Klaudii zszokowała Valentyna: Samą decyzją Klaudii nie byłem zszokowany. Zszokowało mnie to, że w tym momencie. Wydawało mi się, że przekonywała, że stąd wszyscy nie wyjedziemy, że do końca wszyscy zostaną. Z kolei sam Kamil poczuł ulgę: Dobrze się stało, poczułem ulgę. I faktycznie dobrze, że mogliśmy sobie to powiedzieć. Sama Klaudia odparła zaś: Nie chcę się zakochać w Waszej trójce, sorry! - śmiała się rolniczka. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 9": Łzy u kandydatek Tomasza! Fani gorzko: "Siedzą cały dzień na łóżku" Następnie Klaudia wybrała się na spotkanie z Konradem. Ten nie szczędził Klaudii komplementów, jednocześnie twierdząc, że jest gotowy zostać u niej na gospodarstwie i stworzyć rodzinę....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik