Party Stories
Rolnik szuka żony 7 odcinek 5
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5
Newsy

Rolnik szuka żony 7: Maciej zmienił faworytkę, konflikt u Dawida i intrygi Ewy. Co jeszcze wydarzyło się w 5. odcinku?

Uczestnicy „Rolnik szuka żony” spędzili pierwszą noc w gospodarstwach. Poranne wstawanie nie wszystkim się spodobało, a niektórzy zrobili z tego całkiem niezłą zabawę. Chodzi oczywiście o poranne artystyczne występy Mateusza przed lustrem. O ile w gospodarstwie Magdaleny wszyscy doskonale się bawili, o tyle u Dawida i Józefa pojawiły się pierwsze konflikty i duże rozczarowania. Dwie kandydatki rozważały odejście z programu! Co się stało?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

„Rolnik szuka żony” 7: Mateusz i Paweł walczą o serce Magdaleny!

Magdalena na początek zaprosiła swoich kandydatów do karmienia byków. Mateusz z "Rolnik szuka żony" 7, ku zaskoczeniu samej rolniczki, bardzo angażował się w każdą pracę, którą wyznaczyła i starał się zaprzyjaźnić ze zwierzętami.

Chciałem złapać kontakt z tymi zwierzętami. Nie bałem się sprzątać kup. Nie bałem się pracy fizycznej. (...) Mi to się wydaje, że jestem ja, Magda i dwóch statystów - podsumował dzień w gospodarstwie Mateusz.

Okazuje się, że mężczyzna faktycznie stara się, aby Magdalena go zauważyła. Na śniadaniu próbował oczarować rolniczkę i zrobił też swój popisowy omlet. Nawet Adam widzi, że barman chce rozkochać w sobie Magdę, mówiąc: uważam, że Mateusz bardzo bezpośrednio do niej podbija. Zdecydowanie spokojniejszy jest Paweł i wygląda na to, że to on jest największym rywalem Mateusza. Na koniec dnia kandydaci urządzili sobie zawody przerzucania opon, a wygrany miał otrzymać buziaka w policzek od Magdy. Wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale w zapowiedzi szóstego odcinka "Rolnik szuka żony" widać płaczącą rolniczkę, która wprost mówi:

Mam wrażenie, że oni po prostu zakumplowali się i traktują to jako fajny pobyt.

„Rolnik szuka żony” 7: Monika już nie jest faworytką Macieja!

Z kolei w gospodarstwie Macieja kandydatki miały odganiać szpaki, aby nie zjadały czereśni w sadzie. Potem przyszedł czas na zawody w zrywaniu czereśni. Osoba wygrana mogła przejechać się z Maciejem ciągnikiem. Rolnik chciał, aby była to Ilona i nawet jej pomagał:

Pomagałem trochę Ilonce, bo chciałem, żeby to ona wygrała i mieć tą chwilę dla siebie, żeby się poznać lepiej - wyznał Maciej.

Rolnik przyznał też, że początkowa fascynacja Moniką mija i teraz to Ilona jest faworytką. Widać, że Maciejowi nie podoba się, że Monika jest wycofana i tak mało angażuje się w kolejne zadania: 

Trochę to zniechęca, że Monika tak mało się angażuje w to, co tutaj dzieje. Nie zamierzam nikogo poprawiać, każdy jak się zachowuje, tak się zachowuje. Po co to mam zmieniać?

Wygląda na to, że nie tylko Maciej był rozczarowany, ale również Monika. Nauczycielka szczerze wyznała, że im dłużej jest w gospodarstwie rolnika, tym bardziej zainteresowanie nim mija:

Nie należę do osób, które są zazdrosne. Obserwuję, jeżeli coś ma być moje to moje będzie. Im dłużej tu jestem, tym bardziej mam wrażenie, że więcej czasu poświęca dziewczynom. Może dlatego, że ja go o nic nie pytam, a one cały czas zadają pytania. Ja lubię takie kontakty jeden na jeden. Dziewczyny mają większą siłę przebicia.

Pierwsze konflikty w „Rolnik szuka żony”

Tymczasem w gospodarstwie Józefa w "Rolnik szuka żony",  Ewa postanowiła zrobić wszystko, aby zdobyć serce rolnika, co nie spodobało się pozostałym kandydatkom. Grażyna była na tyle zbulwersowana zachowaniem Ewy, że chciała się spakować i wyjechać. Z kolei u Dawida wieczorne rozmowy z Martyną sprawiły, że pozostałe kandydatki poczuły się odrzucone, a Agnieszka postanowiła wyjechać! W szóstym odcinku „Rolnik szuka żony” dowiemy się, jaką decyzję ostatecznie podjęła!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Katarzyna z 5. edycji "Rolnik szuka żony" wzięła ślub! Pokazała urocze zdjęcie

Paweł w "Rolnik szuka żony" 7 jako pierwszą zaprosił na randkę Natalię. Potem okazało się, że mają więcej wspólnego niż mu się początkowo wydawało.

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Pawła
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Mateusz maksymalnie angażował się w każdą pracę zleconą przez Magdalenę. 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 Mateusz
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Marta jest faworytką Pawła. Widać, że coraz lepiej się dogadują!

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Pawła
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Sytuacja w gospodarstwie Dawida nie wygląda ciekawie. Agnieszka i Magda praktycznie nie rozmawiają z Martyną. W szóstym odcinku dziewczyny opuszczą program?

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
pary Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
QUIZ! Oni znaleźli miłość dzięki "Rolnik szuka żony"! Pamiętasz wszystkie pary? Sprawdź się!

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już siedmiu edycji i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a w każdą niedzielę przed telewizorami gromadzi miliony widzów.  Dzięki udziałowi w programie miłość i rodzinne szczęście znalazło już wiele par. Niektóre z nich mają już dzieci i czekają na narodziny kolejnych członów rodziny, inni budują domy marzeń. Jeśli należycie do fanów programu "Rolnik szuka żony" i oglądacie go od pierwszej edycji rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, ile pamiętacie z poprzednich edycji.

Tym razem mamy dla Was quiz z "rolnikowych" związków. Koniecznie pochwalcie się wynikami w komentarzach!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, na jakim etapie jest budowa ich domu! Spójrzcie na ten film! 

Program " Rolnik szuka żony " doczekał się już siedmiu edycji i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a w każdą niedzielę przed telewizorami gromadzi miliony widzów.  Dzięki udziałowi w programie miłość i rodzinne szczęście znalazło już wiele par. Niektóre z nich mają już dzieci i czekają na narodziny kolejnych członów rodziny, inni budują domy marzeń. Jeśli należycie do fanów programu "Rolnik szuka żony" i oglądacie go od pierwszej edycji rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, ile pamiętacie z poprzednich edycji. Tym razem mamy dla Was quiz z "rolnikowych" związków. Koniecznie pochwalcie się wynikami w komentarzach! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, na jakim etapie jest budowa ich domu! Spójrzcie na ten film! 

Rolnik szuka żony 7, pocałunek Magdy i Pawła
Facebook
Newsy
W "Rolnik szuka żony" Paweł całuje Magdę, Maciej podrywa Ilonę, a Paweł żartuje z Marty! Co zobaczymy w 7. odcinku? Zwiastun

Już w najbliższą niedzielę siódmy odcinek " Rolnik szuka żony " 7!  Właśnie pojawił się zwiastun nowego odcinka hitu TVP1 i już wiadomo, że emocji nie zabraknie. Maciej, Józef i Paweł zabiorą kolejne kandydatki na randki. Które z nich wyjadą do domu? Jak zachowa się Marta po tym, jak usłyszała od Pawła, że nie planuje z nią randki? W zwiastunie widać, że spotkanie między nimi jednak dojdzie do skutku, ale ich miny nie wyrażają pozytywnych emocji. A u Magdy pierwszy pocałunek! Co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku "Rolnik szuka żony"? Maciej zdecydował się zabrać aż dwie swoje kandydatki na randki. Widać, że podczas romantycznego wypadu z Iloną pojawił się niewinny flirt. Czyżby rolnik się zakochał? Podrywał mnie chyba. Mówił takie teksty - powiedziała lekko rozbawiona Ilonka. Z kolei w gospodarstwie Magdaleny pojawią się pierwsze czułości. Paweł zdecyduje się pocałować rolniczkę, ale nie do końca jej się to spodoba! Nie czuję, żeby to było szczere. Takie prosto z serca! - mówi wprost rolniczka.  Cały zwiastun 7. odcinka "Rolnik szuka żony" obejrzycie tutaj! Zobacz także:  Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził, jak potoczy się siódma edycja? Flirt w wydaniu Macieja! Będzie się działo... A u Józefa romantyczna przejażdżka.    

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5
Newsy
Rolnik szuka żony 7" Konflikt u Dawida! Zaskakująca decyzja Agnieszki o opuszczeniu programu, Magda też wyjedzie?
W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" Agnieszka zdecydowała, że wyjedzie z gospodarstwa Dawida! Zmieni zdanie?

W piątym odcinku „ Rolnik szuka żony ” w gospodarstwie Dawida dziewczyny już pierwszego dnia poznały wszystkie prace na gospodarstwie. Niestety, od samego rana widać było napięcie między kandydatkami rolnika i szybko stało się jasne, że poprzedniego wieczora miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja. W końcu Agnieszka odkryła karty i wyznała, dlaczego sytuacja jest tak napięta. Okazało się, że wszystko rozegrało się tuż po wyjeździe kamer: - Potem, po wyjeździe kamer między Martynką a Dawidem zaczęły nawiązywać się jakieś pakty. My z Magdą czułyśmy się takie odtrącone. Godzinę czuwałyśmy z Magdą, ale potem poszłyśmy spać – powiedziała szczerze Agnieszka. - Już coś tu zaczyna zgrzytać. – dodała 25-letnia Magdalena. Z kolei Martyna powiedziała wprost przed kamerami, że wczoraj z Dawidem miałam okazję porozmawiać na osobności. Głównie rozmawialiśmy na tematy życiowe, czyli co, kto oczekuje od drugiej osoby i właściwie na czym nam najbardziej zależy jeżeli chodzi o drugą osobę. Cała rozmowa cieszyła Martynę, ale potem sama nie czuła się komfortowo z faktem, że dziewczyny zostały odtrącone i była bardzo milcząca. Zaskoczyło to samego Dawida, bo on nie widział nic złego w ich wspólnej rozmowie: Martyna od rana była taka jakby wyciszona, obrażona na mnie, a jej chodziło o tą wczorajszą sytuację, że wyszliśmy sami porozmawiać i myślała, że dziewczyny się na nią za to obraziły. Nie miałem okazji jeszcze wytłumaczyć dziewczynom, że to była ta zaległa rozmowa z Martyną. – powiedział beztrosko Dawid. Fakt, że rolnik nie wyjaśnił od razu całej sytuacji sprawił, że Magda i Agnieszka niechętnie pomagały w pracach i były zawiedzione zachowaniem Dawida, o czym powiedziały mu wprost podczas wspólnej jazdy traktorem. Myślę, że Magda będzie miała podobne...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner