Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy

"Rolnik szuka żony 6" hitem jesiennej ramówki TVP! Nie uwierzycie, ile osób oglądało show

Ile osób oglądało szóstą edycję "Rolnik szuka żony"? Okazuje się, że program o poszukujących miłości rolnikach był prawdziwym hitem jesiennej ramówki TVP!

Ile osób oglądało szóstą edycję "Rolnik szuka żony"? Okazuje się, że program o poszukujących miłości rolnikach był prawdziwym hitem jesiennej ramówki TVP! W minioną niedzielę, 1 grudnia, Telewizyjna Jedynka wyemitowała ostatni, finałowy odcinek show. Jak już wiemy, "Rolnik" połączył w pary Annę i Jakuba oraz Ilonę i Adriana. O tym, jak teraz wygląda ich życie, dowiemy się już w nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Stacja pokaże wówczas specjalny odcinek, w którym pojawią się nie tylko Ania i Jakub, Ilona i Adrian, ale również Seweryn, Sławomir oraz Małgosia i Paweł z czwartej edycji show. 

Zanim jednak zobaczymy świąteczną odsłonę "Rolnika" sprawdźmy, ile osób oglądało szóstą edycję programu! 

Babcie Agata i Jessika, dziadek Grzegorz... Jak zestarzeją się najpopularniejsi uczestnicy "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony" hitem TVP

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, szóstą edycję programu "Rolnik szuka żony", który był emitowany od 8 września do 1 grudnia, oglądało średnio... 3,53 mln widzów! Okazuje się, że Telewizyjna Jedynka w czasie nadawania show prowadzonego przez Martę Manowską była na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym.

Według doniesień portalu najwięcej osób obejrzało ostatni, finałowy odcinek "Rolnika". W minioną niedzielę program obejrzało aż 4,23 mln widzów! Co więcej, wpływy z reklam emitowanych wokół "Rolnika" wyniosły 17,22 mln złotych.

Wy również oglądaliście szóstą edycję programu "Rolnik szuka żony"? Którego rolnika z ostatniej odsłony show polubiliście najbardziej? Głosujcie w naszej sondzie!

Przypominamy, że już kilka tygodni temu władze TVP zapowiedziały kolejną edycję programu "Rolnik szuka żony"! 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" w kopertowej bluzce i jeansach. Wiemy, gdzie je kupić!

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" była hitem TVP

Seweryn w finale Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

Show oglądało średnio 3,53 mln widzów

Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony wideo
Facebook
Newsy
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!

Adrian i Ilona są najbardziej zaskakującą parą 6. edycji " Rolnik szuka żony "! Początkowo nikt nie dawał im szans, a relacje rolnika z wybranymi kandydatkami były dosyć skomplikowane, żadnej z nich nie okazywał zainteresowania. Widzowie byli przekonani, że Adrian nie wybierze żadnej z kobiet. Na szczęście tak się nie stało. Od kiedy wybrał Ilonę wszystko się zmieniło. Stał się bardziej otwarty i w odcinku, w którym para spędziła uroczy dzień nad morzem - oboje zadeklarowali, że chcą się spotykać, odwiedzają się wzajemnie i zrobią wszystko, aby nie zepsuć tej relacji! Już wiadomo, że para nadal jest razem , na dowód tego oboje publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie historię miłości Ilony i Adriana! Kiedy para zorientowała się, że chce być razem? Obejrzyjcie wideo i przypomnijcie sobie, jak zaczynała się ta wyjątkowa relacja. Być może w kolejnym sezonie "Rolnik szuka żony" zobaczymy już zdjęcia ze ślubu tej pary! Zobacz także:  Wiemy, gdzie pracuje kandydatka Adriana z „Rolnik szuka żony”. Szok! Ilona pokazała aż dwa miejsca pracy...    

Sylwester uczestników "Rolnik szuka żony"
Instagram
TV-Show
Jak uczestnicy "Rolnik szuka żony" spędzili sylwestra? Niektórzy nieźle zabalowali!
Uczestnicy "Rolnik szuka żony" pochwalili się swoimi zdjęciami z sylwestra. Jak spędzili tę noc?

Za nami szampański, sylwestrowy wieczór, podczas którego przywitaliśmy 2020 rok. Niektórzy spędzili tę wyjątkową noc na domówkach, inni na koncertach pod gołym niebem. Jeszcze inni wybrali wystawne bale. A jak swojego sylwestra spędziły gwiazdy "Rolnik szuka żony" ? Zobaczcie zdjęcia, którymi pochwalili się w sieci! 

Marta Manowska na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Znamy oglądalność "Sanatorium miłości"! Hit czy kit? Wyniki są jasne!
"Sanatorium miłości" prawdziwym hitem TVP. Jaka była oglądalność "Sanatorium miłości" w TVP?

"Sanatorium miłości" prawdziwym hitem TVP. Okazuje się, że program przyciągał miliony widzów, a wyniki oglądalności są jednoznaczne- "Sanatorium miłości" zmiażdżyło konkurencję! Wielki finał drugiej edycji show o poszukujących miłości seniorach już za nami. W minioną niedzielę (8 marca) zobaczyliśmy ostatni odcinek, w którym najwięcej emocji wywołało poruszające wyznanie Wojtka i wybór króla i królowej turnusu. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl to właśnie ostatni odcinek show zgromadził najwięcej osób przed telewizorem! Wyniki oglądalności "Sanatorium miłości 2" Według doniesień portalu drugą edycję "Sanatorium miłości" oglądało średnio 3,31 mln widzów (dla porównania - szóstą edycję "Rolnik szuka żony" - 3,53 mln)! Wirtualnemedia.pl informują, że w czasie nadawania programu Telewizyjna Jedynka była liderem na rynku telewizyjnym - drugie miejsce zajmował Polsat, trzecie miejsce TVN a miejsce czwarte TVP2. Najwięcej widzów przyciągnął finałowy odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską- ostatnią odsłonę show obejrzało 3,54 mln osób!  Wpływy reklamowe wokół premierowych odcinków cyklu wyniosły 8,64 mln zł. Dla porównania, pierwszy sezon zarobił 6,80 mln zł (dane cennikowe, bez rabatów)- informują wirtualnemedia.pl.  Wy również oglądaliście drugą edycję "Sanatorium miłości"? Któremu uczestnikowi lub uczestniczce show kibicowaliście najbardziej? Przypominamy, że władze TVP podjęły decyzję, że program będzie kontynuowany i powstanie trzecia edycja hitu z udziałem seniorów.  Zobacz także:  Wstrząsające wyznanie Wojtka w "Sanatorium miłości"! Przyjechał do programu, żeby odzyskać córkę! ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner