Marek z "Rolnik szuka żony"
Facebook
1/5
Marek z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Marek Ostrowski ma 47 lat, ale nigdy nie był w poważnym związku. Właśnie dlatego zdecydował się na udział w programie "Rolnik szuka żony", bo pragnie w końcu się ustatkować - mieć żonę i dzieci. Obecnie o jego serce walczą trzy kobiety - 38-letnia Aneta ze Śląska, 38-letnia Aleksandra z Jasła, a także 43-letnia Joanna z Łodzi. Czy dzięki programowi Marek odnajdzie miłość na całe życie? Na razie nie wiadomo. Rolnik postanowił zdradzić jednak, dlaczego wcześniej nie udało mu się założyć rodziny. Jego sekret wyszedł na jaw! Poznajcie go na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Ostra awantura w "Rolnik szuka żony"! Ten odcinek widzowie zapamiętają na długie lata! Do akcji wkroczyła produkcja show

2/5
Marek z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Marek Ostrowski początkowo nie chciał zgłosić się do programu "Rolnik szuka żony", choć chętnie go oglądał. Uważał jednak, że udział nie jest dla niego. To czworo rodzeństwa przekonało go, by wziął udział w programie, bo dzięki temu może w końcu znaleźć miłość.

 

Zobacz: Fani "Rolnik szuka żony" spekulują: Agata jest w ciąży z Łukaszem?! To dlatego rolnik odrzucił Paulinę?

3/5
Marek z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Marek jest z wykształcenia technikiem obróbki skrawaniem. Po maturze pracował w różnych miejscach, m.in. w Niemczech i Anglii. Będąc poza granicami kraju, bardzo tęsknił za rodziną. W końcu wrócił i zamieszkał razem z mamą. Teraz przyznał, dlaczego nie założył swojej rodziny.

 

Zobacz: "Mam przeczucie, że już znalazłem tę jedyną" Szczery wywiad Łukasza z "Rolnika"!

4/5
Marek z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Marek nie ukrywa, że przegapił swój moment.

 

- Najlepszy czas na to, żeby pomyśleć o sobie i założyć rodzinę, spędziłem w pracy. Przeoczyłem moment. Potem większość kobiet w moim wieku miała już swoich partnerów. Często słyszałem, że spóźniłem się do żeniaczki - powiedział Marek.

 

Zobacz: Czy 11 listopada TVP wyemituje 9. odcinek "Rolnik szuka żony"? Mamy odpowiedź! 

5/5
Marek z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ostatnio Marek był w związku, ale niestety relacja zakończyła się zaledwie po pół roku. To był cios dla rolnika.

 

- Ta kobieta zostawiła mojego syna dla rozwodnika i alkoholika. Bardzo było mi go żal - powiedziała mama Marka. - To jest dobry chłopak. Nigdy nikogo nie skrzywdził! - dodała.

 

Myślicie, że Marek znajdzie miłość w "Rolnik szuka żony"?

 

Zobacz: Czy Paulina z "Rolnik szuka żony 5" cierpi po znajomości z Łukaszem? Dodała wymowy komentarz!

Więcej na temat Rolnik szuka żony