Rolni szuka żony Sara
Instagram

"Zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie się chciało zepsuć nam humor"! Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na nowy rok, kogo ma na myśli?

Rolni szuka żony Sara
Instagram

 

Sara uczestniczka "Rolnik szuka żony 4" podsumowała swój 2017 rok. Wzięła udział w programie, który daje nadzieję na znalezienie miłości. Nie udało się. Karol, choć wydawało się, że jest nią bardzo zainteresowany, po małym wypadku w jego domu postanowił nie kontynuować znajomości. Związał się z Jagodą, a Sara bardzo zaprzyjaźniła się ze swoją rywalką do serca Karola - Justyną. 

Teraz jak po tym wszystkim co się wydarzyło w programie podsumowuje swój rok Sara? Jest zadowolona, choć wyraźnie ma do kogoś żal. Co napisała Sara?

 

Zobacz: Postanowienia noworoczne – jak w nich wytrwać?

 

Kochani rok 2017 za nami. To był przełomowy rok. Nauczył mnie miłości, przebaczenia przyjaźni oraz że warto w życiu wierzyć w siebie. Dowiedziałam się, że wszystkim nie dogodzi I że zawsze znajdzie się ktoś komu będzie się chciało zepsuć nam humor. Komu przyjemność sprawia krytykowanie nas. I tak jak w słowach piosenki, pomimo ciężarów losu , "Do przodu wciąż wyrywa głupie serce", które mimo upływu lat coraz mocniej bije . Pozdrawiam. Szczęśliwego Nowego Roku ???cieszmy się nim , kochajmy mocno i przeżywajmy go na 100 % - napisała na swoim Facebooku Sara. 

 

Jak uważacie kogo ma na myśli Sara? Hejterów z sieci? Karola, Jagodę, a może kogoś jeszcze innego? 

Sara ma 28 lat i mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako fakturzystka. Ma 27 lat.  Gra na gitarze i trochę na pianinie. Kocha język włoski, jej mama od lat tam pracuje dlatego nie bywała często w domu. Teraz zaczęła karierę fotomodelki, zajmuje się też robieniem świątecznych kartek i dekoracji. 

 

Nadal szuka tego jedynego.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Jagoda i Karol o plusach i minusach "Rolnik szuka żony"! Zdradzają też czy brała udział w "Pierwszej randce"

 

Kandydatki Karola na finale "Rolnik szuka żony". Sara, Justyna i Ania bardzo się zaprzyjaźniły. 

Justyna, Sara i Ania z "Rolnik szuka żony"
Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4

 

Noworoczny wpis Sary. 

Noworoczny wpis Sary

 

Sara stara się być szczęśliwa. 

Sara z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40