Marta Manowska pokazała swoją mamę Adam Kraśko Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5 Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk
Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook
1/4
Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook

 

Marta Manowska zdradziła, czy jest podrywana przez uczestników programu "Rolnik szuka żony"! Zaledwie kilka dni temu jeden z rolników  przyznał, że był zauroczony piękną prowadzącą. Uczestnik pierwszej serii  show nie ukrywał wówczas, że Marta Manowska zrobiła na nim ogromne wrażenie. Teraz gwiazda TVP w najnowszym wywiadzie zdradziła, czy czuje, że podoba się rolnikom występującym w telewizyjnym hicie.

Marta Manowska jest podrywana na planie "Rolnik szuka żony"? 

 

Zobaczcie, co zdradziła Marta Manowska! 

 

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" spanikowała, kiedy dowiedziała się o ciąży? Marta Manowska powiedziała nam, jak było!

2/4
Adam Kraśko
Facebook

To właśnie Adam Kraśko z pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyznał ostatnio, że był zauroczony Martą Manowską. 

(...) wzdychałem, ale szybko mi przeszło. Jest piękna, ciepła, miła… Człowiek się przed nią otwiera, nie czuje presji kamer. Rozmawiasz z nią jak z kimś bliskim, a ona potrafi dotrzeć do ludzi- przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

 

Teraz prowadząca hit TVP zdradziła, czy czuje się podrywana przez uczestników show! Zobaczcie, co powiedziała! 

 

Zobacz także: Ile listów dostają rolnicy, jak wygląda wybór uczestników do "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie, co zdradziła Marta Manowska!

3/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

Marta Manowska w rozmowie z portalem natemat.pl zdradziła, czy czuje się podrywana przez uczestników programu "Rolnik szuka żony". 

Nie czuję, żeby mnie ktoś podrywał. My wszyscy wiemy, jakie są nasze role w tym programie i każdy wie, czego chce. Uśmiechniemy się do siebie, złapiemy za ręce, bo sobie przekazujemy siłę w tych trudniejszych momentach albo się przytulimy na powitanie. To są bliskie kontakty, bo przecież rozmawiamy o emocjach, uczuciach i takich sprawach, jakie porusza się z najbliższymi przyjaciółmi. Nigdy jednak nie czułam, że jestem adorowana przez moich bohaterów. Nigdy ja też nikogo nie adorowałam- zapewnia gwiazda TVP.

 

4/4
Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk
Mat. prasowe

Marta Manowska prowadzi program "Rolnik szuka żony" od pierwszej edycji, która została wyemitowana w 2014 roku. Dziś Telewizyjna Jedynka pokazuje już piątą serię show o rolnikach, a Marta to zdecydowanie jedna z największych gwiazd TVP! 

Oglądacie "Rolnik szuka żony"?