Roksana Węgiel w tym roku kończy szkołę podstawową, a w związku z tym pisała egzamin ósmoklasisty. Młoda gwiazda w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem po części pisemnej z języka polskiego. Zdradziła przy okazji, jak poszedł jej test humanistyczny. Niestety w sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Co Internauci zarzucają piosenkarce?

Reklama

Jak poszedł Roksanie Węgiel egzamin ósmoklasisty?

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie i pochwaliła się, że egzamin ósmoklasisty ma już za sobą. Młoda gwiazda przyznała, że poszło jej całkiem dobrze. Zapytała też swoich fanów o ich wrażenia po egzaminie, wokół którego toczy się wiele kontrowersji, w końcu nauczyciele nadal strajkują i do końca uczniowie nie wiedzieli, czy testy się odbędą. Piosenkarka jednak nie kryła obaw, że egzaminu z matematyki obawia się znacznie bardziej niż języka polskiego:

Pisałam egzamin z polskiego i chyba całkiem dobrze mi poszło. Wam jak? Już jutro mój „ukochany” przedmiot-matematyka????...???? Ostatnie chwile na powtórkę ! Będzie dobrze! Życzę Wam wszystkim powodzonka. - napisała na Instagramie.

Dlaczego niektórym nie spodobało się zdjęcie Roksany Węgiel?

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Fani gwiazdy trzymali za nią kciuki, ale niektórzy Internauci wątpią w to, aby gwiazda, która przez ilość koncertów rzadko bywa w szkole mogła dobrze napisać egzamin. Wyrazili to w komentarzach, pisząc:

Nie zdasz i będziesz zimować w 8 klasie

Na początek polecam poprawiać frekwencję

Roxie pisze egzamin z matematyki? Trzeba film o tym nagrać ????????????

Gwiazda z całą pewnością ma trudną sytuację! W końcu pogodzenie szkoły, koncertów, nagrywania płyt i wielu projektów, w których uczestniczy nie jest łatwe, ale Roksana Węgiel doskonale sobie radzi.

Zobacz także: Czy Roksanie Węgiel nie przewróciło się w głowie od sukcesów?

Zobacz także

Roksana Węgiel

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama