Roksana Węgiel zdecydowała się skomplementować zdjęcie narzeczonego, który odpoczywa w basenie, czytając książkę. To jeszcze nie wszystko! Gwiazda umieściła zdjęcie w relacji na swoim profilu i dodała wymowną emotikonę. Miłość kwitnie mimo sugestii wróżki!

Reklama

Roksana Węgiel komplementuje zdjęcie Kevina. "Hotówa"

Roksana Węgiel niedawno zaręczyła się ze swoim starszym o 8 lat partnerem i mimo kontrowersji, jakie początkowo budził ich związek na każdym kroku udowadnia, że są zakochani i świetnie się dogadują. Para pracuje też razem i wygląda na to, że udaje im się pogodzić życie prywatne z zawodowym. Jak się okazuje Kevin Mglej w ostatnich tygodniach był naprawdę zapracowany, ale znalazł czas na chwilę relaksu w basenie i opublikował zdjęcie. Ta fotografia szczególnie przypadła do gustu Roksanie Węgiel, która w komentarzu napisała:

- Zasłużony chill. Hotówa - skomplementowała narzeczonego Roksana Węgiel.

Instagram / roxy_wegiel

Zobacz także: Roksana Węgiel wściekła na wróżkę. Wywróżyła jej rozstanie z Kevinem Mglejem

Wygląda na to, że Roksana Węgiel jest oczarowana narzeczonym. Widać, że ćwiczenia pod okiem trenera i starania pary o formę przynoszą upragnione efekty i zarówno artystka, jak i jej partner coraz częściej chwalą się zdjęciami znad basenu.

Zobacz także: Roksana Węgiel pochwaliła się niespodzianką od narzeczonego: "Nie mogę wyjść z podziwu"

Zobacz także
Reklama

I jak Wam się podobają nowe zdjęcia Roksany Węgiel i Kevina Mgleja? Jak wiadomo młoda artystka zdążyła nas już przyzwyczaić do zdjęć w bikini.

Instagram / roxy_wegiel
Reklama
Reklama
Reklama