Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy

Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka najbliższy przyjaciel zdradził jego największą tajemnicę

Współzałożyciel Watchout Studio o przyjaźni z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!

Krzysztof Terej, najbliższy przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka i współzałożyciel "Watchout Studio" w szczerym wywiadzie dla "Pani" opowiedział o swojej relacji z tragicznie zmarłym producentem i zdradził, czego Piotr Woźniak-Starak bardzo nie lubił. Duże zaskoczenie!

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Współzałożyciel Watchout Studio o przyjaźni z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!

18 sierpnia mija rok od dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrały się na jeziorze Kisajno na Mazurach. To wtedy zginął mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Poszukiwania trwały kilka dni, ale ostatecznie 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował o odnalezieniu ciała producenta. Piotr Woźniak-Starak zostawił po sobie kilka doskonałych i obsypanych nagrodami filmów, m.in. Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Bogowie czy Ukryta gra. W wywiadzie dla "Pani" jego przyjaciel i wspólnik opowiedział o ich relacji. Na pytanie czy tęskni pan za Piotrem, Krzysztof Terej szczerze odpowiedział i zdradził, czego brakuje mu najbardziej:

Bardzo. Prywatnie i zawodowo potwornie za nim tęsknię. Dziś z perspektywy czasu myślę, że prowadząc wspólnie z Piotrkiem firmę producencką, mądrze zabezpieczyliśmy się na wiele sytuacji, ale też planowaliśmy daleko do przodu. Natomiast prywatnie Piotrek jest nie do zastąpienia. Czuję pustkę po odejściu jednej z najbliższych osób. Brakuje mi przyjścia do biura i zaczęcia dnia od słów: „A co u ciebie?”. I tej szybkiej wymiany informacji, co się działo: „Jak Ania (żona Krzysztofa – przyp. Red.)?”, „Co u Agnieszki?”. Zwykłe, codzienne przyjacielskie dzielenie się swoim życiem. Ta, cholernie mi go brakuje.

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka w wywiadzie opowiedział też o tym, jaką osobą prywatnie był tragicznie zmarły producent:

„On był głodny ludzi. Uwielbiał ich poznawać, rozmawiać z nimi. (…) Gdyby był tutaj z nami natychmiast zacząłby panią pytać, jak się robi taki magazyn. (…) Wszystko mogło stać się pomysłem na film, zaczynem czegoś nowego. W ostatnim okresie przyjaźniliśmy się mocno we trzech, z Xawerym Żuławskim.

Przyjaciel Piotra Woźniak-Staraka zdradza jego tajemnicę!

Krzysztof Terej odpowiedział też na pytanie, jak zwracał się do Piotra Woźniaka-Staraka i tym samym zdradziła tajemnicę producenta. Okazuje się, że Piotr Woźniak-Starak nie lubił pełnej wersji swojego imienia i prosił, aby tak się do niego nie zwracać!

To ciekawe, bo on nie znosił, gdy ktoś zwracał się do niego „Piotr”. Wszystkich prosił: „Tylko nie mówcie do mnie „Piotr”. To chyba kojarzyło mu się z byciem wzywanym, gdy coś narozrabiał, przeskrobał. (śmiech) „Piotrek” we wszystkim skracał dystans. Piotrusiem był dla najbliższej rodziny.

Widać, że obu mężczyzn łączyła niezwykła przyjaźń.

Zobacz także: Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka ksiądz opowiedział o szczegółach jego pogrzebu "To była dla mnie absolutna nowość"

Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Zobacz także
Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce! Joanna Kos Krauze zdradziła, jak ratował jej umierającego męża

Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie

Piotr Woźniak-Starak chciał zostać ojcem? Przyjaciel opowiedział o jego planach

 

Piotr Woźniak-Starak
instagram
Newsy
Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów
Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ratownicy odnaleźli producenta filmowego po czterech dniach poszukiwań na jeziorze Kisajno na Mazurach. 39-latek wraz z 27-letnią koleżanką wypłynęli w nocy z 17 na 18 sierpnia motorówką. Niestety, jeden z manewrów nie udał się i para wpadła do jeziora. Mieszkance Łodzi udało się wydostać na brzeg. Piotrowi Woźniakowi-Starakowi zabrakło szczęścia...  Wiadomość o śmierci 39-letniego producenta filmowego, prywatnie męża Agnieszki Woźniak-Starak, przekazał w czwartek z samego rana wiceszef MSWiA. Przyjaciele i bliscy pożegnali kolegę w mediach społecznościowych. Ich wpisy chwytają za serce. Zobaczcie sami!

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak przejęła firmę męża? Jest oficjalne oświadczenie
Agnieszka Woźniak-Starak przejęła firmę męża? Jest oficjalne oświadczenie

Podczas konferencji prasowej na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Krzysztof Terej wygłosił oświadczenie, w którym zdradził, jakie będą dalsze losy firmy producenckiej Watchout Studio. Przyjaciel zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka powiedział również, kto został nowym szefem studia. Czy to Agnieszka Woźniak-Starak przejmie obowiązki po ukochanym mężu? Media od jakiegoś czasu plotkują, że gwiazda TVN chce kontynuować dzieło Piotra Woźniaka-Staraka, ale czy została szefem jego firmy? Zobaczcie, co powiedział Krzysztof Terej! Kto został nowym szefem firmy Piotra Woźniaka-Staraka? Podczas festiwalu filmowego w Gdyni twórcy i gwiazdy ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra" wzięli udział w konferencji prasowej, podczas której Krzysztof Terej wygłosił oświadczenie dotyczące dalszej działalności firmy. Okazuje się, że nowym szefem Watchout Studio nie zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Został nim sam Krzysztof Terej! W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach- powiedział Krzysztof Terej.  Kim jest Krzysztof Terej? Krzysztof był przyjacielem i najbliższym współpracownikiem Piotra Woźniaka-Staraka. Terej współprodukował film "Bogowie" i był producentem "Sztuki Kochania. Historia Michaliny...

Piotr Woźniak-Starak ze swoją mamą, Anną
East News
Newsy
Mama była najważniejszą kobietą w jego życiu. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opowiedział o ich relacji
Mama była najważniejszą kobietą w jego życiu. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opowiedział o ich relacji

W piątek 30 sierpnia rozpoczął się drugi dzień uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka . Tym razem zmarłego tragicznie producenta filmowego pożegnają jedynie jego najbliżsi. Do Fuledy, gdzie ma spocząć ciało Piotra Woźniaka-Staraka, zjechali jego rodzice, rodzeństwo oraz żona, Agnieszka Woźniak-Starak. Zobacz także:  Uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina przyleciała na Mazury helikopterami Wśród żałobników nie mogło zabraknąć ukochanej mamy Piotra Woźniaka-Staraka, Anny. Przyjaciel producenta filmowego opowiedział podczas pogrzebu o wyjątkowej więzi, jaka ich łączyła. Trudno przejść obojętnie obok tych słów... Kim jest mama Piotra Woźniaka-Staraka? Anna Woźniak-Starak jest cenioną restauratorką oraz kolekcjonerką dzieł sztuki. Od zawsze wspierała swojego syna w jego karierze. Była dumna, gdy Piotr Woźniak-Starak odbierał kolejne nagrody za swoje filmy, w tym między innymi za "Bogów" czy też za "Sztukę kochania". Z kolei on robił wszystko, aby ją uszczęśliwiać, ponieważ była dla niego najważniejszą kobietą w życiu. Tak przynajmniej twierdzi przyjaciel zmarłego producenta, Krzysztof Terej. Najważniejsza w życiu Piotrka była mama. Była dla niego gwiazdą najjaśniejszą. To jej zawdzięczał wrażliwość. Piotrek zawsze podkreślał, że jest tym, czym stworzyła go mama. Dla niej zrobiłby wszystko. To ona była dla niego wzorem pracowitości i dążenia do celu. Tatę kochał i szanował. Miał z kim się spierać i dyskutować o najważniejszych i fundamentalnych tematach w życiu - zdradził Krzysztof Terej. Zobacz także:  Wzruszające słowa o Piotrze Woźniaku-Staraku. "Wiecznie śmiejące się oczy mówiły: bracie, możesz na mnie liczyć" Przypomnijmy, że Jerzy Starak jest ojczymem Piotra. Jego biologiczny ojciec zmarł, gdy producent...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik