Książę William w garniturze
East News

Rodzina królewska ukrywa nowotwór Williama?! Szokujące doniesienia brytyjskiego magazynu

Książę William w garniturze
East News

Ostatnio Wielką Brytanią wstrząsnęły wiadomości o przebyciu przez księcia Williama zakażenia koronawirusem. Jednak jak donosi amerykański tabloid następca tronu obecnie zmaga się z gorszą diagnozą, a w Pałacu Buckingham wybuchła panika. Choć rodzina królewska nie potwierdziła niepokojących informacji, zaczyna mówić o nich cały świat. Książę William według jednego z tabloidów ma nowotwór.

Zobacz także: Księżna Kate w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie uciszą plotek!

Nowe doniesienia tabloidu: książę William walczy z rakiem

Na okładce tabloidu „National Enquirer” pojawiły się dramatyczne doniesienia, jakby książę William miał zmagać się z nowotworem. Jak donosi prasa, miał on zachorować kilka miesięcy po zwalczeniu koronawirusa, a wszelkie wiadomości na temat krytycznego stanu zdrowia następcy tronu trzymane są w tajemnicy.

Szczegóły kryzysu zdrowotnego są utrzymywane w tajemnicy, a przekazywane do wiadomości publicznej mają być tylko niezbędne szczegóły - cytuje słowa informatora z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej brukowiec.

Według donosów książę William jest pod ciągłą obserwacją lekarzy, którzy monitorują jego stan zdrowia, a pierwszy komunikat w sprawie jest już gotowy i czeka na publikację. Sygnałów potwierdzających wstrząsającą diagnozę tabloid doszukuje się w ostatnich wystąpieniach księcia Cambridge, podczas których miał on wyglądać na zmęczonego i zachowywać się inaczej niż zwykle. Wiadomości o chorobie miały również wstrząsnąć księżną Kate, a jej mąż miał zabronić jej mówić o swoich problemach. Informacje mają być zatajane również przed niektórymi członkami rodziny.

Książę William zabronił Kate mówić im o swoich problemach zdrowotnych. Nie chciał, by informacja przedostała się do amerykańskich mediów - dodano. 

Te plotki zaczęły już żyć swoim życiem, warto jednak wziąć pod uwagę, że „National Enquirer” cieszy się... bardzo niską wiarygodnością - sensacyjne nagłówki niezgodne z prawdą to ich specjalność.

Nie podlega jednak wątpliwości, że obok takich artykułów ciężko jest przejść obojętnie - niektórzy przecież mogą się tym poważnie zmartwić.

Książę William przeszedł koronawirusa, jednak jak donosi tabloid, następca tronu miał usłyszeć kolejną, tragiczną diagnozę. Pałac nie komentuje plotek podanych przez tabloid, jednak część fanów brytyjskiej rodziny królewskiej już martwi się o następcę tronu. 

książę William i księżna Kate
ONS.pl

Czy rzeczywiście zdjęcia świadczą o chorobie Williama? Wystarczy spojrzeć na ostatnie, na których nie widać niczego niepokojącego!

Czy rodzina królewska powinna zabrać głos w sprawie?

Książę Karol i królowa Elżbieta II
East News

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59