Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Katarzyna Cichopek w czarnej sukience
East News
Newsy

Rodzina Katarzyny Cichopek żegna bliską osobę: „To tak młody człowiek i odszedł nagle"

Wśród gwiazd, które żegnają popularnego trenera personalnego Jacka Kramka jest również Kasia Cichopek. W tabloidzie ujawniła ostatnie wzruszające wspomnienie związane ze sportowcem.

Ta śmierć wstrząsnęła m.in. światem polskich gwiazd. W poniedziałek odszedł przedwcześnie popularny trener personalny Jacek Kramek. Miał zaledwie 32 lata. Zmarły dbał o formę i sylwetkę wielu osób, w tym również tych znanych z ekranów telewizorów i plotkarskich portali. Trenera żegna m.in. Katarzyna Cichopek. Choć współpracowali od niedawna, był ważną osobą nie tylko dla niej, ale i całej rodziny. Aktorka podzieliła się osobistymi wspomieniami zwązanymi ze zmarłym.

Jaki rozmiar buta mają gwiazdy? Katarzyna Cichopek ma 34! A Joanna Koroniewska? Nie zgadniecie

Gwiazdy żegnają Jacka Kramka

Gdy w poniedziałek w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o śmierci trenera personalnego, Jacka Kramka, zareagowało na nią wiele gwiazd. O śmierci sportowca informowała m.in. Anna Lewandowska - podczas relacji na InstaStories opublikowała wspólne zdjęcie.

Jacuś na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Dziękujemy Ci za Twój uśmiech, energię i radość, którą każdego dnia przynosiłeś ze sobą do klubu. Dziękujemy Ci za nieustanną motywację do działania - pisała Lewandowska ze swoją ekipą.

Śmierć Kramka poruszyła również gwiadę „M jak miłość” i „Pytania na śniadanie” Kasię Cichopek. Pożegnała go wpisem na Instagramie.

Jacuś, Mistrzu @jacodepol …dziękujemy za każdy wspólny trening, rozmowy, śmiech, wsparcie, motywacje. Odpoczywaj teraz… Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. #RIP - napisała na Instagramie.

Zobacz także: Tak naprawdę wygląda Katarzyna Cichopek! Bez filtrów, makijażu i świeżo po treningu!

Kasia Cichopek wspomina Jacka Kramka

Jak się okazuje, choć nie znała go długo - zaczęła ćwiczyć pod jego okiem w tym roku - był ważny nie tylko dla niej, ale i całej rodziny.

Poznałam Jacka, gdy zaczęliśmy treningi z nim w styczniu. Ćwiczył ze mną, z moim mężem oraz z naszym synem Adasiem. Nie odpuszczał nam, spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu. Treningi były naprawdę trudne, ale on potrafił nas wszystkich zmotywować swoim dobrym słowem i poczuciem humoru - mówi w rozmowie z „Faktem”.

Jak podkreśla Cichopek, Kramek był jedynym znanym jej trenerem, który tak dobrze znał kobiece ciało. 

Był z pewnością bardzo zapracowanym człowiekiem można było uczęszczać też na jego zajęcia online. Kochał to wszystko, co robił, kochał pomagać ludziom w ten miły, niewymuszony sposób - wspomina w wywiadzie dla „Faktu”.

Ma też związane z nim specjalne wspomnienie. 8 lipca z Kramkiem trenowali jej mąż - Marcin Hakiel i syn pary. Dzień i trening były wyjątkowe - bo urodzinowe.  

Mąż poszedł z Adasiem na urodzinowy trening, na którym Jacek jak zwykle dał im wycisk. Po zajęciach wypili urodzinowego shake’a. Adaś był szczęśliwy, bo dostał koszulkę, taką samą jak miał trener. Mnie niestety wtedy na tym treningu nie było, ale dostałam od nich zdjęcie, na którym wszyscy trzej byli tacy zadowoleni i szczęśliwi. Kolejnego treningu już niestety nie było, bo nie udało się nam skontaktować - wspomina w „Fakcie” Katarzyna Cichopek.

Jak mówi, śmierć trenera odbiera jako wielką tragedię…

(…) tym bardziej, że to tak młody człowiek i odszedł nagle - mówi Cichopek.

Jacek Kramek zmarł 19 lipca 2021 roku. Miał 32 lata. Przyczynę jego śmierci podała siostra - trener przeszedł udar. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26 lipca o. 11.30 na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Trener zostanie pochowany w Łomiankach.

trener pomagający ćwiczyć kobiecie na siłowni
© serhiibobyk/Adobe Stock
Styl życia
W jaki sposób sprawdzić kwalifikacje zawodowe trenera sportowego?
Treningi sportowe pod okiem instruktorów i trenerów stanowią bardzo popularną formę aktywności zarówno dorosłych, jak i dzieci. Decydując się na podjęcie nauki u konkretnego trenera lub instruktora, oczekuje się, że jest to osoba wykwalifikowana, doświadczona w tym co robi i kompetentna. Z tym bywa jednak różnie. O ile niekiedy dorośli są w stanie przypuszczać, że szkoląca ich osoba może nie być odpowiednio wykwalifikowana, o tyle dzieci absolutnie tego nie zrobią. W każdym przypadku warto upewnić się, czy trener lub instruktor posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia zajęć z konkretnej dyscypliny.

Treningi sportowe pod okiem instruktorów i trenerów stanowią bardzo popularną formę aktywności zarówno dorosłych, jak i dzieci. Decydując się na podjęcie nauki u konkretnego trenera lub instruktora, oczekuje się, że jest to osoba wykwalifikowana, doświadczona w tym co robi i kompetentna. Z tym bywa jednak różnie. O ile niekiedy dorośli są w stanie przypuszczać, że szkoląca ich osoba może nie być odpowiednio wykwalifikowana, o tyle dzieci absolutnie tego nie zrobią. W każdym przypadku warto upewnić się, czy trener lub instruktor posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia zajęć z konkretnej dyscypliny.   Mogłoby się wydawać, że decydują się na treningi w dużym i znanym klubie sportowym można mieć pewność, że kadra trenerska jest na najwyższym poziomie. Tak naprawdę jednak nie ma co do tego reguły i osoby pobierające treningi nigdy nie mogą mieć pewności, czy naucza je wykwalifikowana osoba. I to niezależnie od tego, czy jest to klub sportowy czy szkoleniowiec działający „na własną rękę”. Dlaczego sprawdzać kwalifikacje zawodowe i doświadczenie trenerów? Zacznijmy od tego dlaczego warto weryfikować kwalifikacje osoby prowadzącej treningi. Podstawową kwestią jest bezpieczeństwo. Szczególnie ważne jest ono w przypadku grupowych zajęć dla dzieci. Jak wiadomo, najmłodsi wymagają szczególnej uwagi i podejścia. Czasami trudno mieć pod kontrolą jedno dziecko, a jeśli grupa liczy pięcioro lub więcej, to wówczas ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń znacząco wzrasta. Aby „okiełznać” grupę kilkulatków, umiejętność odpowiedniego prowadzenia zajęć oraz doświadczenie w pracy z najmłodszymi są nieocenione. Wykwalifikowany trener ma nie tylko wiedzę na temat tego, jak prowadzić bezpieczny trening, ale również wie, jak postępować w przypadku różnego rodzaju...

Jacek Czyż
East News
Newsy
Jacek Czyż nie żyje! Jego głos uwielbiali fani "Harry'ego Pottera oraz "Kubusia Puchatka". 
Jacek Czyż nie żyje! Jego głos uwielbiali fani "Harry'ego Pottera oraz "Kubusia Puchatka". 

Smutne wieści ze świata polskiego filmu. Nie żyje Jacek Czyż. Aktor dubbingowy, filmowy i teatralny znany z takich produkcji jak "Samo Życie". "Miś", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Wiele osób z pewnością kojarzy jego głos. Podkładał go od lat. Był m. in. Tygryskiem z "Kubusia Puchatka" czy Argusem Filchem z Harry'ego Pottera. Zmarł w piątek 23 lipca, zaledwie pięć dni po urodzinach. Miał 67 lat. Przez ostatnie lata zmagał się z problemami zdrowotnymi po udarze oraz rakiem prostaty. O śmierci aktora poinformował jego przyjaciel, warszawski samorządowiec Andrzej Golimont.  Jacek Czyż nie żyje. Aktor znany z "Klanu", "Ojca Mateusza" a także "Kubusia Puchatka" Wiadomość o śmierci Jacka Czyża pojawiła się na Facebooku. Przykrą wiadomość przekazał jego przyjaciel Andrzej Golimont, prezes zarządu Szpitala Praskiego w Warszawie:  Jacek Czyż nie żyje. A zaledwie 5 dni temu świętowaliśmy Jego urodziny. Umawialiśmy się, że „zaraz się zobaczymy”. Inaczej miało to „zaraz” wyglądać. Jacek. Większości bardziej znany z głosu niż twarzy, bo i Tygrysek i RedBull i tysiące dubbingowych ról. Ale przecież także aktor dzięsiątków filmów. Jacek. Kompan. Żartowniś. Dobry człowiek. Strasznie smutno - napisał. Jacek Czyż w 2017 roku trafił do szpitala z powodu udaru mózgu. Nie były to jednak jedyne problemy zdrowotne. Zdiagnozowano u niego również raka prostaty z przerzutami na kości. W ostatnich latach był w związku małżeńskim z Miriam Aleksandrowicz. Para pobrała się w kwietniu 2019 roku. Z poprzedniego związku z Hanną Orsztynowicz doczekał się syna, Aleksandra.  Jacek Czyż nie żyje. Był znanym aktorem teatralnym, filmowym i dubbingowym. Zmarł zaledwie 5 dni po swoich 67 urodzinach. ...

Katarzyna Łaniewska i Włodzimierz Matuszczak w "Plebanii"
ONS.pl
Newsy
Włodzimierz Matuszczak grał z Katarzyną Łaniewską 11 lat. Jej nagła śmierć wstrząsnęła aktorem
Katarzyna Łaniewska i Włodzimierz Matuszczak na planie "Plebanii" spędzili razem 11 lat. Aktor wspomina zmarłą gwiazdę w poruszających słowach.

Początek tygodnia przyniósł tragiczne informacje. W poniedziałek 7 grudnia Polskę obiegła wieść o śmierci wybitnej aktorki Katarzyny Łaniewskiej . Teatralna i filmowa gwiazda, która zapadła w pamięci widzów rolą Solskiej w "Koglu Moglu" oraz babci Józi w "Plebanii" odeszła w wieku 87 lat. Teraz w poruszających słowach na łamach Faktu wspomina i żegna ją Włodzimierz Matuszczak, który na planie „Plebanii” spędził przy jej boku 11 lat. Zdradził, co czuła aktorka, kiedy kultowy serial dobiegł końca.  Zobacz także:  Pożegnała męża, ostatnie lata życia spędziła samotnie. Życie Katarzyny Łaniewskiej było pełne dramatów Włodzimierz Matuszczak żegna Katarzynę Łaniewską. Przez lata tworzyli niepowtarzalny duet Włodzimierz Matuszczak i Katarzyna Łaniewska na planie „Plebanii” widywali się niemal codziennie przez 11 lat. Aktorzy stworzyli niepowtarzalny duet, który pokochało miliony widzów. Ona wcieliła się w postać ciepłej babci Józi i gospodyni na plebanii, on w rolę księdza Antoniego. Jak się okazuje „Plebania” miała specjalne miejsce w jej sercu, a decyzję o zakończeniu serialu przyjęła z ogromnym smutkiem.  Była rozżalona, jak „Plebania" się skończyła. Kochała swoją babcię Józię. Bardzo ten serial był dla niej ważny.  Odejście Katarzyny jest bardzo przykre. Graliśmy w końcu razem aż 11 lat. Był czas, że widzieliśmy się niemal codziennie. Dobrze się nam pracowało. Znaliśmy się siłą rzeczy bardzo dobrze, bo mieliśmy ze sobą najwięcej dni zdjęciowych  -  mówi w "Fakcie"  Mimo stanu zdrowia aktorki, nikt nie spodziewał się, że to właśnie ten rok przyniesie tragiczne informacje. Katarzyna Łaniewska jeszcze niedawno pracowała na planie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner