Instagram

Czy Klara wie, kim jest jej tata? Zobaczcie, co zdradził Robert Lewandowski

Instagram

Robert Lewandowski udzielił wywiadu Anicie Werner w programie "Fakty po faktach". Piłkarz mówił przede wszystkim o swojej karierze sportowej i planach na przyszłość. Zdradził też, jak jego zdaniem zmienia się wizerunek Polaków za granicą. Na koniec rozmowy dziennikarka zapytała go o córkę, a na jego twarzy od razu pojawił się uśmiech. Zobaczcie, co odpowiedział na pytanie czy Klara wie, kim jest jej tata...

Robert Lewandowski o karierze

Napastnik Bayernu Monachium opowiedział o swoich piłkarskich marzeniach i szczerze wyznał, że chciałby zostać kapitanem drużyny, w której gra. Zapytany czy widzi w Krzysztofie Piątku siebie z młodości, odpowiedział: 

W pewnym sensie tak. Ja w tym wieku też już grałem w zagranicznym klubie i strzelałem tam bramki. Trzymam za niego kciuki. - powiedział Lewandowski w "Faktach po faktach".

Robert Lewandowski o Klarze...

Na koniec wywiadu Anita Werner zapytała piłkarza czy jego córka wie już, że ma tak znanego tatę. Robert Lewandowski z uśmiechem na ustach opowiedział, że Klara rozumie, kiedy wychodzi na treningi i zawsze się z nim wtedy żegna. A na jego zawód na razie mówi uroczo:

Potrafi powiedzieć: tata gol! - wyznał napastnik.

Córka Lewandowskich w maju będzie obchodziła swoje drugie urodziny. Jeszcze trochę czasu minie zanim w pełni zrozumie, że ma znanych rodziców.

 

Instagram

 

Instagram

Zobacz także: Lewandowska pokazała urocze zdjęcie Roberta z Klarą. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Więcej na temat Klara Lewandowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37