Instagram

Robert Lewandowski od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z córką. Widać na nich, jak doskonale się razem bawią, i jak bardzo Klara jest zakochana w swoim tacie. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że córeczka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Tym razem, jednak to nie piłkarz, a jego żona opublikowała na Instastory urocze zdjęcie Roberta z Klarą, które rozczuliło Internautów. To najsłodsze, co dziś zobaczycie! Zobaczcie je na następnej stronie...

 

 

 

1/4
Instagram

Na najnowszym zdjęciu Roberta Lewandowskiego z Klarą widać, że dziewczynka uwielbia być noszona na rękach przez swojego tatę. Dziewczynka jest już duża i na jej głowie coraz częściej pojawiają się urocze kucyki. W końcu córka Lewandowskich wiosną będzie obchodziła swoje drugie urodziny. Z pewnością Lewandowscy hucznie będą obchodzili ten dzień!

2/4
Instagram

Niedawno para spędzała ferie zimowe w Austrii. Sportowcy są przyzwyczajeni do aktywnego wypoczynku i taką formę spędzania czasu proponują też swojej córce. Jak widać Klara doskonale bawiła się z rodzicami na sankach!

3/4
Instagram

Robert Lewandowski bardzo często zabiera Klarę na sanki, w końcu dzieci uwielbiają zabawy na śniegu. Sprawdźcie, jak jeszcze Lewandowscy spędzają czas z córką...

4/4
Instagram

Klara towarzyszy rodzicom również podczas podróży.  Anna Lewandowska przyznała, że bardzo niechętnie rozstaje się z córką. Dopiero niedawno wyjechała bez niej na dłużej! Z kolei Robert Lewandowski podczas jednego z wywiadów dla wp.pl zdradził, jak bardzo zmieniły go narodziny córki: 

Jej uśmiech i ta bezwarunkowa miłość, którą ma dla nas, miłość, której nie widzę, ale ją czuję… Dla mnie jako faceta to jest najfajniejsze. Ta mała istota daje mi tyle radości, tyle mnie uczy! - powiedział sportowiec.

Widać, że Klara jest córeczką tatusia. Wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia!

 

Zobacz także: Robert Lewandowski wystąpił w teledysku! Zobaczcie jego wspólny projekt z Donatanem. To będzie hit?