Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią Robert Lewandowski leży na boisku na meczu Polska Japonia
Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią
East News
1/5
Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią
East News

 

Robert Lewandowski po porażce na Mundialu był na celowniku wszystkich. Piłkarz spotkał się z ogromną krytyką, ale na szczęście cały czas mógł liczyć na wsparcie ukochanej żony. Razem z nią wyjechał na urlop, odcinając się tym samym od szumu medialnego. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Teraz Robert Lewandowski wrócił już do pracy. Przebywa na zgrupowaniu Bayernu Monachium w Rottach-Egern. Piłkarz ciężko trenuje, ale jak się również okazuje, ma czas na zabawę! Do sieci trafiło właśnie przezabawne nagranie z tanecznego pokazu w wykonaniu Roberta i jego kolegi z drużyny Jamesa Rodrigueza. Zobaczcie je na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: "Polak do Polaka?!" Hejt na Roberta Lewandowskiego za wpis o Piszczku!

 

2/5
Robert Lewandowski leży na boisku na meczu Polska Japonia
East News

 

Niedawno Robert Lewandowski udowodnił, że jest doskonałym piosenkarzem! Piłkarz zaśpiewał "Wehikuł czasu" na weselu Ani Korcz. Nagranie zrobiło furorę w sieci i podbiło serca fanów Lewego, ale nie jesteśmy pewni, czy może w ogóle konkurować z najnowszym wideo, na którym możemy podziwiać Roberta, jak tańczy floss dance! Sami się przekonajcie! Znajdziecie wideo na kolejnych stronach galerii.

 

3/5
East News
4/5
East News

Mogłoby się wydawać, że taniec zaprezentowany przez Roberta i Jamesa należy do łatwych, ale nic bardziej mylnego! Sami spróbujcie zatańczyć floss dance - niełatwo jest się nie pogubić w ruchach, a jak widać, Roberta radzi sobie doskonale. Nic zresztą dziwnego, już jakiś czas temu Anna Lewandowska mówiła, że Robert jest świetnym tancerzem, a Rafał Maserak to potwierdził!

 

5/5
East News

Myślicie, że Robert nadawałby się do "Tańca z Gwiazdami"? ;)

Więcej na temat Robert Lewandowski