Robert Lewandowski z córką Klarą jedzą tort
Instagram

Tak Robert Lewandowski świętował swoje urodziny! Przyjaciele przygotowali dla niego niespodziankę

Robert Lewandowski z córką Klarą jedzą tort
Instagram

Robert Lewandowski ma za sobą bardzo dobry rok. Piłkarz odnosi sukcesy nie tylko na murawie. W jego życiu osobistym również wszystko układa się jak należy. Robert ma kochającą żonę, na którą może liczyć w każdej sytuacji. Jego największym szczęściem jest również urocza córeczka Klara, z którą uwielbia spędzać każdą wolną chwilę.

21 sierpnia Robert Lewandowski świętował swoje 31. urodziny. Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowali dla niego bliscy!

Robert Lewandowski świętuje 31. urodziny

Niedawno Robert Lewandowski został laureatem wyjątkowej nagrody. Piłkarza ogłoszono Gwiazdą Roku w plebiscycie "Bilda". Podczas odbierania nagrody towarzyszyła mu oczywiście Anna Lewandowska, która prezentowała się zjawiskowo w czarnej kreacji z piórami. 

W dniu urodzin Robert również mógł liczyć na swoją żonę. Anna Lewandowska nie tylko opublikowała na Instagramie wzruszające życzenia dla męża, ale również zorganizowała dla niego imprezę! Oczywiście gościem honorowym przyjęcia była Klara, która wraz z tatą chętnie pozowała do zdjęć. Co ciekawe, na jednym z nich oboje trzymają pyszne słodkości. Czyżby Ania tego dnia pozwoliła im zaszaleć i zapomnieć o diecie?

Zobacz także: Lewandowscy w święta złamali dietę i... co za widok! Pokazali bardzo intymne nagranie

Siostra Roberta, Milena, również postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić urodziny brata. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z dzieciństwa piłkarza. Musimy przyznać, że Robert wygląda na nich naprawdę uroczo! Bardzo się zmienił? Oceńcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy B-Day @_rl9 ❤️ #hawaiianstyle #croptop #90s

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Życzenia Ani dla Roberta wzruszyły wiele osób

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09