Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją Robert Lewandowski kontuzjowany podczas meczu Bayern RB Lipsk Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją Robert Lewandowski Robert Lewandowski
Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją
East News
1/5
Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją
East News

Mamy złe wiadomości dla fanów Roberta Lewandowskiego! Okazuje się, że piłkarz nie weźmie udziału w najbliższym meczu Bayernu Monachium. Wszystko przez uraz, którego Polak nabawił się podczas spotkania Bayernu z RB Lipsk. Przypominamy, że w trakcie meczu Robert Lewandowski sprawił kibicom ogromną radość strzelając bramkę. Jednak chwilę później na twarzy sportowca pojawił się grymas bólu. Robert musiał zejść z boiska jeszcze przed przerwą meczu. Niestety, teraz okazuje się, że "Lewy" wciąż nie wrócił do formy i teraz jego selekcjoner podjął decyzję, że piłkarz nie zagra w meczu Bayernu Monachium z Celtikiem Glasgow! Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? Zobaczcie na następnej stronie. 

Zobacz także: Robert Lewandowski kontuzjowany! Piłkarz zszedł z boiska. Jak się czuje? Jest pierwszy komentarz Roberta!

2/5
Robert Lewandowski kontuzjowany podczas meczu Bayern RB Lipsk
East News

Okazuje się, że Robert Lewandowski doznał urazu mięśnia dwugłowego uda. Według najnowszych doniesień uraz piłkarza na szczęście nie jest groźny. Uraz jest wynikiem przemęczenia Roberta. Szkoleniowcy Bayernu Monachium podjęli więc decyzję, że Polak nie zagra we wtorkowym meczu z Celtikiem Glasgow. A co z następnymi spotkaniami? 

Zobacz także: Już wiemy, do kogo jest podobna Klara Lewandowska! To cała Ania czy może wykapany Robert? ;)

3/5
Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją
East News

Lewandowski zostaje w Monachium na wszelki wypadek. Trener nie chce ryzykować. Będzie mógł za to grać w sobotę- powiedział prezes Bayernu Monachium. 

Wygląda więc na to, że fani Roberta już w sobotę zobaczą piłkarza na boisku. Bayern Monachium zagra wówczas z Borussią Dortmund. 

4/5
Robert Lewandowski
Instagram

Sam Robert Lewandowski jeszcze kilka dni temu zapewniał, że jest gotowy, aby zagrać w jutrzejszym meczu z Celtikiem. 

Dla mnie każdy mecz jest ważny. Nie zapewniliśmy sobie jeszcze awansu do kolejnej rundy w Lidze Mistrzów i wiemy, że w Glasgow czeka nas ciężki bój- mówił wówczas w rozmowie z magazynem "Sport Bild".

Teraz wiemy już, że Robert jednak nie zagra w najbliższym meczu. 

5/5
Robert Lewandowski
Instagram

Robertowi życzymy dużo zdrowia! 

Więcej na temat Robert Lewandowski