Nowe zdjęcie Klary Lewandowskiej Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką Klarą Gdzie zamieszka mała Klara Lewandowska? Lewy jest ROZRYWANY - chcę go aż trzy kluby! Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Klara Lewandowska
Nowe zdjęcie Klary Lewandowskiej
Musicie je zobaczyć
1/5
Nowe zdjęcie Klary Lewandowskiej

Robert Lewandowski po raz pierwszy świętuję Dzień Ojca jako tata! Z tej okazji na profilu piłkarza na Instagramie pojawiło się wzruszające zdjęcie, na którym całuje córeczkę Klarę w czoło. Fotka w mig zdobyła dziesiątki tysięcy lajków - jest PIĘKNA!

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką

To na pewno wyjątkowy dzień dla Roberta. Jego córka Klara przyszła na świat 4 maja i od tamtej pory życie najlepszego polskiego piłkarza diametralnie się zmieniło. Choć nadal sporo pracuje, spędza z rodziną jak najwięcej czasu. Niedawno zabrał Anię i Klarę na kolejne wakacje.

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy z Klarą polecieli na wakacje. Zobaczcie, gdzie wypoczywają! Mamy ZDJĘCIA!

Teraz z okazji Dnia Ojca Robert pokazał zdjęcie z Klarą na swoim Instagramie. To samo wstawiła również Anna Lewandowska:

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Taty❤️, życzę wszystkim Tatusiom!❤️👶🏻🙌🏻  Moje dwa największe dary od Boga - napisała Ania. 

Zobaczcie je na kolejnej stronie w naszej galerii.

Zobacz także: Anna Lewandowska chwali się zdjęciem z Klarą, a fani... ją pouczają! Ostra reakcja trenerki!

2/5
Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką Klarą
3/5
Gdzie zamieszka mała Klara Lewandowska? Lewy jest ROZRYWANY - chcę go aż trzy kluby!
Instagram
4/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
5/5
Klara Lewandowska
Instagram