Anna i Robert Lewandowscy to nie tylko świetni sportowcy, zaangażowani rodzice, wpływowi influencerzy, ale też fenomenalni stratedzy i rekiny biznesu. Małżeństwo od lat inwestuje w nieruchomości, posiada własną markę spożywczą, kosmetyczną, czy centrum sportu. Teraz okazuje się, że światowej sławy piłkarz niebawem ruszy z kolejnym, niezwykle intratnym interesem. Robert Lewandowski otwiera w Warszawie kilkupoziomową restaurację. W środku bar, cukiernia, a nawet tłocznia mleka migdałowego. Poznajcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: Ile zarabia Robert Lewandowski? Dostaje w Bayernie najwyższą pensję, ta kwota może porazić

Robert Lewandowski otwiera kilkupoziomową restaurację

Robert Lewandowski jest u szczytu swojej kariery. Piłkarz osiąga jednak spektakularne sukcesy nie tylko na polu sportowym, ale też ma prawdziwą smykałkę do interesów. Ukochany mąż Anny Lewandowskiej od lat inwestuje w nieruchomości, jest również twarzą m.in. marki maszynek do golenia, smartfonów czy firmy produkującej garnitury. Co więcej jest współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9_, ma własną markę zajmującą się sprzedażą produktów przeznaczonych dla sportowców - RL9 Pro, a teraz otwiera także własną restaurację.

Nie spodziewajcie się jednak skromnego lokaliku, serwującego zaledwie kilka ulubionych dań piłkarza. Robert Lewandowski w świat gastronomii zamierza bowiem wejść z rozmachem. Jego kilkupoziomowy lokal ma liczyć 3300 metrów kwadratowych.

Zobacz także: Robert Lewandowski odebrał "Złotego buta". Show skradła mu Anna Lewandowska?

Zobacz także
East News

Trzypiętrowy lokal na warszawskiej Woli, sygnowany nazwiskiem sportowca, swoją nazwą, podobnie jak inne jego biznesy, również będzie nawiązywać do numeru 9, jaki widnieje na koszulce Lewandowskiego. W NINE's Restaurant & Sports Bar znajdą się między innymi bar dla kibiców z meczami na żywo, miejsce na eventy i spotkania, restauracje, cukiernia, piekarnia, drink bar, a nawet... tłocznia mleka migdałowego. Za koncepcję lokalu i menu odpowiedzialny jest syn Magdy Gessler, restaurator Tadeusz Müller.

- Będzie to sportsbar w Browarach Warszawskich. (...), gdzie można poczuć ducha sportowego. Koncept będzie inspirowany amerykańską kuchnią. (…) Miejsce jest bardzo duże, jest to około 3300 metrów kwadratowych, trzy kuchnie - zdradził Müller w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

annalewandowskahpba/Instagram

Jak informuje Pomponik, w NINE's Restaurant & Sports Bar, motywem przewodnim będzie liczba 9, a w menu znajdą się m.in. bajgle w kształcie dziewiątki, które mają być podawane dziewięć minut od chwili ich zamówienia.

Z kolei karta dań ma być bardzo elegancka i wykwintna. W restauracji Lewandowskiego będziemy mogli zamówić m.in. misę z purpurowymi warzywami moczonymi w zakwasie buraczanym, steka z siekanej wołowiny czy schabowego z wędzonymi ziemniakami i panierką.

Wybierzecie się?

@annalewandowskahpba, Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama