Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski mecz Polska-Kazachstan Robert Lewandowski mecz Polska-Dania
Robert Lewandowski
ONS
Fani się nie ucieszą...
1/5
Robert Lewandowski
ONS

 

Robert Lewandowski nie zagra w meczu Polska-Urugwaj - informuje "Przegląd Sportowy". Kapitan polskiej reprezentacji nie pojawi się w piątkowym spotkaniu towarzyskim z powodu kontuzji, z którą zmaga się od czasu spotkana z RB Lipsk. Zawodnik Bayernu Monachium doznał wówczas urazu mięśnia dwugłowego uda. Choć wydawało się już, że Lewandowski wraca do formy, to trener Paweł Nawałka podjął decyzję o wykluczeniu "Lewego" z piątkowego starcia. Szkoleniowiec będzie miał okazję do przetestowania innych zawodników kadry: Jakuba Świerczoka, Kamila Wilczka i Mariusza Stępińskiego. 

 

Zobacz też: Kiedyś konflikt, a teraz? Kuba Błaszczykowski wypowiedział się o Robercie Lewandowskim!

 

A jak czuje się obecnie Robert Lewandowski? Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: Robert Lewandowski przechodzi na sportową emeryturę? Dzięki temu wzbogaci się o...

2/5
Robert Lewandowski
ONS

 

"Przegląd Sportowy" podaje, że Robert Lewandowski nadal nie czuje się w pełni komfortowo i ma problemy mięśniowe. Jego występ w meczu z Urugwajem byłby zbyt ryzykowny. Jednak ze zdrowiem kapitana naszej reprezentacji nie dzieje się nic poważnego, wykluczenie Lewandowskiego z piątkowego spotkania to jedynie profilaktyka. 

3/5
Robert Lewandowski
East News

 

Robert Lewandowski obejrzy mecz z Urugwajem z trybun PGE Narodowego. Trener Nawałka zalecił "Lewemu" wypoczynek. Kapitan naszej kadry ma być gotowy i w pełni sprawny na Mundial 2018. Poza tym, piłkarze reprezentacji muszą również nauczyć się grać bez Roberta.

4/5
Robert Lewandowski mecz Polska-Kazachstan
East News

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia naszego kapitana!

5/5
Robert Lewandowski mecz Polska-Dania

I liczymy na urocze rodzinne zdjęcia rodziny Lewandowskich z trybun. ;)

Więcej na temat Robert Lewandowski