Robert Lewandowski w Arłamowie rozdaje autografy Robert Lewandowski na treningu Robert Lewandowski
Instagram
1/4
Instagram

 

Robert Lewandowski trafił na listę 100 najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost"! Kapitan naszej kadry to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych piłkarzy nie tylko w Polsce, ale i na świecie. "Lewy" od kilku lat znajduje się w czołówce najlepszych polskich sportowców, którzy osiągnęli ogromny sukces poza granicami naszego kraju. Dziś Robert Lewandowski gra w zespole Bayernu Monachium, a media informują, że być może wkrótce dołączy do słynnego Realu Madryt. Czy tak się stanie? Wiele rzeczy rozstrzygnie się pewnie po mało udanym dla Roberta Mundialu.

Zanim jednak dowiemy się, czy dojdzie do transferu "Lewego" zobaczcie, jaki majątek zgromadził w ostatnich latach! Na którym miejscu listy najbogatszych Polaków znalazł się Robert Lewandowski? 

 

Zobacz także: "Myśli o tym jak zarabiać jeszcze więcej, a przestał grać w piłkę!" Kto tak ostro mówi o Lewandowskim?

2/4
Robert Lewandowski w Arłamowie rozdaje autografy
East News

 

Okazuje się, że Robert Lewandowski trafił na 94. miejsce na liście Najbogatszych Polaków magazynu "Wprost"! Na ile szacuje się majatek piłkarza? Oj, będziecie w szoku! Usiądźcie i spójrzcie na następną stronę... Powiemy Wam jedno - ta kwota robi ogromne wrażenie! 

 

Zobacz także: Żenujący występ Polaków na Mundialu? Ale nie wyjadą z Rosji z pustymi rękami! Za sam udział reprezentacja dostanie miliony

3/4
Robert Lewandowski na treningu
Instagram

 

Jak informuje tygodnik "Wprost" majątek Roberta Lewandowskiego szacuje się na... 353 mln złotych! Tygodnik powołuje się na "Die Tageszeitung" według którego "Lewy" za same występy w klubie inkasuje miesięcznie 5,5 mln złotych. A przecież gra w niemieckim zespole to jednak nie jedyne źródło zarobków Roberta. 

Eksperci oceniają, że za udział  w jednej reklamie Lewandowski może zgarniać od 600 tys. złotych nawet do 2,5 mln złotych! Do tego ma kilka nieruchomości (w Polsce i Niemczech), udziały w RL Management, Protos Venture Capital, LS Investments i agencji marketingowej Stor9. A do tego dom mediowy RL Media. Trochę się uzbierało!

4/4
Robert Lewandowski

 

Jesteście zaskoczeni? Przyznacie, że te sumy robią wrażenie? 

Choć z drugiej strony do lidera rankingu, Michała Sołowowa, sporo mu brakuje. Jego majątek "Wprost" wycenia na 10.8 mld zł!

Więcej na temat Robert Lewandowski