Robert Lewandowski miał sprzedawać trumny
East News

Robert Lewandowski miał sprzedawać... trumny!

Robert Lewandowski miał sprzedawać trumny
East News

Po swoich wyczynach na boisku Robert Lewandowski stał się prawdziwym bohaterem narodowym i międzynarodową gwiazdą. Grono fanów piłkarza znacznie się powiększyło a jego talent został doceniony na całym świecie.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Robert trafił do Księgi Rekordów Giunnessa za swój wyczyn z pamiętnego meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg, w którym to strzelił 5 goli w 9 minut. Na fali popularności piłkarza powstały specjalne gadżety z jego wizerunkiem - np. popularny jest ostatnio zapach samochodowy z Robertem za niecałe 7 zł.

Robert Lewandowski otrzymuje różne propozycje współpracy. Jedna z nich przyszła od... firmy pogrzebowej! Menadżer piłkarza w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że zgłosiła się do niego firma produkująca trumny.

- Ostatnio "Lewy" dostał propozycję wejścia w biznes pogrzebowy. Zakład produkcji trumien szuka inwestora i zwrócił się do niego. (...) wszystko było profesjonalnie przygotowane. Łącznie z tym, ile osób umiera dziennie w Moskwie, Petersburgu czy Kijowie, bo firma zamierza podbić tamtejszy rynek - zdradził  Cezary Kucharski w SE.

Ale Robert Lewandowski nie musi przyjmować tego typu propozycji. Dzięki swojej grze Polak może liczyć na ogromne zarobki. Jego menadżer przyznał, że najlepsi piłkarze zarabiają nawet 20 milionów euro - a Robert zdecydowanie się do nich zalicza.

Zobacz także: Mama Roberta Lewandowskiego:" Kiedy to się skończyło, popłakałam się"

 

Robert Lewandowski

 

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01