Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Robert Lewandowski biografia Robert Lewandowski na meczu Polska-Szkocja na Stadionie Narodowym  	Robert Lewandowski nago. Robert Lewandowski bez koszulki. Robert Lewandowski shirtless
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News
1/8
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Robert Lewandowski 21 sierpnia ochodzi urodziny. Najzdolniejszy i najbardziej znany polski piłkarz kończy 28 lat! Jak udało mu się odnieść tak ogromny sukces jeszcze przed 30-tką? Odpowiedzią jest wrodzony talent oraz rzadko spotykana determinacja, które stworzyły genialny miks! Polecamy: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces

 

Jak układało się życie Roberta Lewandowskiego? Zobaczcie galerię zdjęć!

 

Zobacz też: Lewandowski, Boruc, Milik - ile konkretnie zarabiają? Te kwoty zwalają z nóg!

2/8
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Talent talentem, ale odpowiednie wsparcie też się liczy! Jednym z najbardziej przełomowych i najważniejszych momentów w życiu Roberta Lewandowskiego był jego ślub z Anną Stachurską. Para pobrała się 22 czerwca 2013 roku od tej stając się jednym z najbardziej gorących małżeństw nie tylko w polskim show-biznesie! Każdy ich krok śledzony jest przez media. Anna Lewandowska bardzo wspiera karierę sportową swojego męża. Niemal zawsze towrzyszy mu na trybunach, mocno zaciskając kciuki za kolejne gole Roberta.

3/8
Robert Lewandowski biografia
Eastnews

Robert Lewandowski swoje pierwsze kroki na boisku stawiał Varsovii Warszawa. Na pierwszy trening zaprowadził go ojciec - Krzysztof Lewandowski. Robert był bardzo utalentowanym, ale bardzo drobnym chłopcem, przez co zyskał pseudonim "Bobek". Postura nie przeszkadzała mu jednak w grze. Na boisku walczył z ogromną pasją i jeszcze większą determinacją, które w jego podejściu do piłki widoczne są do dziś.

4/8
Robert Lewandowski na meczu Polska-Szkocja na Stadionie Narodowym

Po Varsovii przyszła pora na Deltę Warszawa, a następnie Legię Warszawa. Karierę seniorską Robert Lewandowski rozpoczął w Zniczu Pruszków. To był rok 2006, a przyszył gwiazdor piłki nożnej miał wówczas 18 lat.

5/8
 	Robert Lewandowski nago. Robert Lewandowski bez koszulki. Robert Lewandowski shirtless

W polskiej ekstraklasie zadebiutował w barwach Lecha Poznań w 2008 roku. Pod koniec roku został już uznany za największe odkrycie przez tygodnik "Piłka nożna". A to był dopiero początek... 11 czerwca Lech Poznań sprzedał Roberta Lewandowskiego do słynnego niemieckiego klubu Borussia Dortmund za kwotę 4,5 mln euro.

6/8
Robert Lewandowski
East News

W niemieckim klubie Robert Lewandowski cieszył się z kolejnych sukcesów i licznych bramek. Razem z Borussią zdobył m.in. Puchar Niemiec. Nazwisko "Lewandowski" w Niemczech poznali wszyscy, a polski piłkarz zyskał nie stylu wielką popularność, ale i status geniusza na boisku. 4 stycznia 2014 Robert Lewandowski podpisał 5-letni kontrakt z Bayernem Monachium.

7/8
Robert Lewandowski
East News

22 września 2015 w meczu Bayernu z Wolfsburgiem Robert Lewandowski przypieczętował swoje miejsce nie tylko w niemieckiej, ale również światowej piłce nożnej. Wszedł na boisko na początku drugiej połowy i w ciągu zaledwie 9. minut strzelił pięć bramek! Trybuny, sędziowie, trenerzy i piłkarze drużyny przeciwnej oniemieli... Robert Lewandowski pobił przy tym szereg rekordów i znazł się w  Księdze rekordów Guinnessa.

8/8
Robert Lewandowski po meczu z Niemcami na Euro 2016
Eastnews

W 2016 roku Robert Lewandowski wraz z całą polską reprezentacją wytąpił na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Nasza drużyna dotarła do ćwierćfinału. To był historyczny sukces naszej reprezentacji. Opaskę kapitana w meczach na Euro 2016 nosił Robert Lewandowski.