Robert Lewandowski komentuje plotki o konflikcie z Kubą Błaszczykowskim Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski podczas meczu Polski Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski cieszą się z gola Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski cieszą się z gola
Robert Lewandowski komentuje plotki o konflikcie z Kubą Błaszczykowskim
Wiedzieliście o tym?
1/4
Robert Lewandowski komentuje plotki o konflikcie z Kubą Błaszczykowskim

 

O konflikcie Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego media informują od dawna. I chociaż na boisku Robert i Kuba często okazują sobie wsparcie i razem cieszą się ze zdobytych bramek, to ich koledzy z reprezentacji w książce "Tajemnice kadry" przyznają, że piłkarze nie przepadają za sobą. 

 

Nie wiem, czy ktoś jest o coś zazdrosny, czy ktoś komuś nastąpił na odcisk, ale chłopaki się nie lubią. Trudno. Ważne, że umieją ze sobą grać - przyznał jeden z naszych reprezentantów. 

 

Ostatnio okazało się, że pierwsze nieporozumienia pomiędzy Lewandowskim a Błaszczykowskim pojawiły się po jednym z wywiadów, w którym "Lewy" miał powiedzieć, że po przeprowadzce do Niemiec najlepsze relacje utrzymywał z niemieckimi kolegami z klubu, w którym występował również Kuba Błaszczykowski. Słowa Roberta mogły zaboleć Kubę Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka, z którymi utrzymywał dobre relacje i którzy byli jego bliskimi sąsiadami. Na ich konflikt wpłynęła również dość zaskakująca sytuacja na lotnisku, o której możecie przeczytaj tutaj.

 

A jak relacje z Kubą Błaszczykowskim komentuje teraz Robert Lewandowski? Zobaczcie! 

 

Zobacz także: JAKIE WYKSZTAŁCENIE MAJĄ POLSCY PIŁKARZE? KTÓRY ZNALAZŁ CZAS NA STUDIA?

2/4
Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski podczas meczu Polski
East News

Robert Lewandowski w książce "Krótka piłka" nie ukrywa, że jeszcze kilka lat temu miał bardzo dobre relacje z Kubą Błaszczykowskim i Łukaszem Piszczkiem. 

(...) Trzymałem się również z Kubą,  z "Piszczem" i to bardzo mocno, począwszy od tego, że razem spędzaliśmy święta. "Piszczu" był moim sąsiadem, a Kuba mieszkał kilometr dalej, więc cały czas byliśmy razem - Robert wspomina w rozmowie z Mateuszem Borkiem i Cezarym Kowalskim. 

A jak po latach komentuje swój konflikt z Kubą? 

 

Zobacz także: Lewandowska zapłakana na meczu Polaków! Zobacz, jak przeżywała porażkę męża!

3/4
Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski cieszą się z gola
Eastnews

Robert Lewandowski w książce Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego nie dementuje informacji o swoim konflikcie z Kubą Błaszczykowskim, ale zapewnia, że już dawno wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia. Autorzy "Krótkiej piłki" zapytali więc Lewego, czy jest szansa, że kiedyś pojadą razem na wakacje? Odpowiedź Roberta jest dość wymijająca... 

Nie mam nic do Kuby, nigdy nie miałem, a jak miałem, od razu mu powiedziałem, że coś mi nie pasuje. Powiedziałem mu to prosto w oczy, więc żadnej urazy nie kryję - zapewnił kapitan naszej reprezentacji. (...) Nie wiem, może Kuba ma coś do mnie, ale ja naprawdę nie jestem osobą pamiętliwą. Od razu z nim wszystko wyjaśniłem. 

Zobacz także: Internet nie wybacza! Memy po meczu Polska - Senegal hitem w sieci! 

4/4
Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski cieszą się z gola
East News

Sprawę konfliktu już jakiś czas temu skomentował również Kuba Błaszczykowski. Co mówił o swoich relacjach z Robertem Lewandowskim? 

Nie mamy ze sobą jakiegoś super kontaktu i to nie jest tajemnica. Ale to nie przeszkadza w tym, żebyśmy dobrze wykonywali swoją pracę na boisku - zapewniał w TVP.

Zobacz także: Tak Anna Lewandowska pocieszała załamanego Roberta! WZRUSZAJĄCE zdjęcia