Instagram

Robert Lewandowski już od kilku tygodni nie był u fryzjera. Efekt? Musicie zobaczyć jego najnowsze zdjęcie! 

Instagram

Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje razem z mężem, ale chyba nie spodziewała się, że ich wspólna fotografia wywoła tyle komentarzy dotyczących... fryzury Roberta! Internauci zwrócili uwagę na znacznie dłuższe włosy piłkarza. Fani "Lewego" już kilka tygodni temu zauważyli, że na jego głowie pojawiły się loki. Teraz Anna Lewandowska opublikowała nową fotkę, na której Robert pokazał się w jeszcze dłuższych włosach. Musicie zobaczyć, jak teraz wygląda!

Internauci komentują fryzurę Roberta Lewandowskiego

Anna i Robert Lewandowscy od samego początku pandemii koronawirusa stosują się do zaleceń i  kwarantannę spędzają w domu. W Niemczech, gdzie na co dzień mieszkają Ania i Robert - podobnie jak w Polsce - wprowadzono wiele obostrzeń. W związku z tym, że zostały zamknięte salony fryzjerskie "Lewy" od kilku tygodni nie był u fryzjera i nie ścinał swoich włosów. Efekt? Piłkarz ma już naprawdę bujną fryzurę! Zobaczcie, jak internauci komentują nowy look sportowca!

- Najbardziej podoba mi się fryzura @_rl9 👌👌😉😉
- A Robert ile ma włosów, jaka czuprynka 🙃
- Panie Robercie jeszcze w takiej bujnej fryzurze Pana nie widziałam
- Anna piękna , fryzura meża bezcenna 😊😂🤩- fani komentują fryzurę piłkarza.

Zobaczcie sami, jak po kilku tygodniach od ostatniej wizyty w salonie fryzjerskim prezentuje się Robert Lewandowski! W takiej fryzurze jeszcze go nie widzieliście! :)

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Robertem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family training ... literally. For Robert football training + ABS for MEN with my app @diet_training_by_ann For me➡️ training for pregnant women HEALTHY MOM - today with mini bands. __________________ Rodzinny trening... i to dooosłownie😎 Robert po treningu piłkarskim zrobił ABS z aplikacji @diet_training_by_ann Panowie - dołączacie!? Lewy powiedział, że „brzuch pali😋" Sama bym się chętnie podjęła🙈 ale pozostaje mi ➡️ trening dla kobiet w ciąży HEALTHY MOM - dzisiaj gumami mini band. #TRAINATHOME wyzwanie nadal trwa 23/30🙌 W ostatnim tygodniu dostałam od Was chyba największą ilość wzruszających wiadomości, gdzie opisujecie jak zmieniło się Wasze życie trenując ze mną ❤️- serducho rośnie (to chyba dlatego mam jeszcze tyle energii😆). Staram się regularnie zaglądać na Wasze profile żeby podziwiać zmagania. Szykuję też specjalne WYRÓŻNIENIA❤️ Bo wiem, że łatwo nie było. Oznaczajcie swoje zdjęcia @annalewandowskahpba i @diet_training_by_ann bo po tym będę Was szukała😚 Napiszcie w komentarzu, co najbardziej Wam sie podobało w tym wyzwaniu, który trening ?💪 A ja już wkrótce zaskoczę Was czymś nowym... 🙊 #annalewandowska #robertlewandowski #healthyteam #healthyteambyann #workout #9monthspregnant #healthymom

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Para stosuje się do zasad kwarantanny i spędza czas w swoim domu.

Instagram

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40