Robert Lewandowski z Klarą Klara Lewandowska Robert Lewandowski o wychowywaniu córki
Robert Lewandowski z Klarą
Instagram
Klara nie będzie miała lekko!
1/4
Robert Lewandowski z Klarą
Instagram

 

Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie zdradził, jak chce wychować swoją córkę. Robert Lewandowski to nie tylko jeden z najpopularnejszych polskich sportowców, ale również i najlepiej zarabiających piłkarzy świata. "Lewy" z pewnością może spełnić większość zachcianek małej Klary i kupić jej wszystko o czym tylko marzy, ale jak się okazuje piłkarz nie zamierza rozpieszczać swojej córki! 

 

Robert Lewandowski w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" zdradził, jak wygląda jego życie na co dzień i jak chce wychować małą Klarę!

 

Zobacz także: Klara Lewandowska już ćwiczy jak mama! To najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczysz!

2/4
Klara Lewandowska

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie zapewnił, że mimo wysokich zarobków wciąż zwraca uwagę m.in. na ceny w restauracji czy w sklepie. 

To, że mam pieniądze, nie oznacza, że będę płacił za coś trzy razt tyle, kiedy wiem, że to nie jest tyle warte- powiedział w rozmowie z "Wprost".

Piłkarz przyznał również, że nie zamierza rozpieszczać swojej córki! Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: To pierwszy tego typu post Anny Lewandowskiej o córce! "Nie dam rady"! Zobaczcie, jak zareagował Robert!

3/4
Robert Lewandowski o wychowywaniu córki

Jak Robert Lewandowski chce wychować córkę? Okazuje się, że Klara nie może liczyć na taryfę ulgową! 

(...) na pewno nie będzie rozpieszczana. My z Anią mamy dusze sportowców. Od małego były nam wpajane zasady na obozach treningowych, na boiskach, halach sportowych. Te zasady będziemy przekazywać Klarze: że w życiu nie jest zawsze łatwo, że nie jest kolorowo, że na marzenia i swoje cele trzeba sobie zapracować- zdradził w rozmowie z tygodnikiem.

 

Zobacz także: SZOK! Lewandowski zarabia... 20 razy więcej niż Kurek! Skąd taka różnica?

4/4
East News

A jak na co dzień wygląda życie Roberta, Ani i Klary? Piłkarz w rozmowie z "Wprost" przyznaje, że w domu nie pomagają im gosposie, tylko sami dbają o porządki czy przygotowywanie posiłków. Dla Roberta jedna rzecz jest najważniejsza- wspólne śniadania z żoną i córką. 

Wstajemy wcześnie rano. Podobnie jak Klara. Nie śpi u nas w sypialni tylko w swoim pokoju- zdradza Robert. (...) Mamy zasadę, że śniadania zawsze jemy razem, bo to okazja, że możemy pobyć ze sobą we trójkę. Po śniadaniu idę na trening. Wracam już po obiedzie, ok. 15. 

 

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Roberta o wychowaniu Klary?

Więcej na temat Robert Lewandowski