Menadżer Kupisza odpowiada na zarzuty Deląga
ONS

Deląg narzekał na jakość ubrań od Kupisza. Negatywna recenzja wpłynęła na klientów

Menadżer Kupisza odpowiada na zarzuty Deląga
ONS

Kilka tygodni temu głośno było o tzw. aferze koszulkowej. Wszystko zaczęło się od tego, że na swoim profilu na Facebooku Paweł Deląg wyżalił się na jakość t-shirtów od Roberta Kupisza. Oczywiście management szybko zareagował, wydając oświadczenie, że to z pewnością przez nieumiejętne skorzystanie z instrukcji prania spowodowało skurczenie się produktów. Później okazało się, że Kupisz wycofuje rozesłane już zaproszenia na swój wczorajszy pokaz.  Zobacz: Szok! Kupisz wycofuje zaproszenia na pokaz. Dziennikarz ujawnia kulisy
 

Wydawać by się mogło, że taka "reklama" tylko przysporzy Kupiszowi problemów. Jednak stało się inaczej. Wczoraj na jego pokazie "Opera" w Soho Factory pojawiło się ponad 40 gwiazd, które podziwiały propozycje na wiosnę i lato 2015. Wśród zgromadzonych gwiazd nie brakowało czołowych nazwisk z polskiego show-biznesu, takich jak Edyta Herbuś czy Natasza Urbańska. Tuż po części oficjalnej projektant w rozmowie z Urszulą Chincz dla "Dzień Dobry TVN", podziękował aktorowi za taki rozgłos:

Myśmy myśleli, że ten T-shirt z orłem już pójdzie w zapomnienie, a tu dostaliśmy tyle zamówień, że to była nasza kolejna reklama. Genialna, bo nie wyrabialiśmy się z produkcją - tak jak było na Euro. Teraz to powróciło, także jestem zadowolony. Dziękuję za darmową reklamę.


Myślicie, że to prawda?

Zobacz: Deląg kupił t-shirt Kupisza i mocno się rozczarował: 350 zł, a są...
 
 

Ponad 40 gwiazd na pokazie Roberta Kupisza:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01