Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kozyra krytykuje Lisowską i Koteluk
ONS
Newsy

Kozyra o Koteluk i Lisowskiej: Podróbka! Pop najniższego gatunku!

Nie zostawił na nich suchej nitki

Robert Kozyra znany jest ze swojego ciętego języka i bezpardonowych opinii na temat największych nazwisk polskiego show-biznesu, szczególnie muzycznego. Wielokrotnie krytykował m.in. Dodę czy Edytę Górniak, nie zostawiając na gwiazdach suchej nitki.

Okazuje się, że Robert nie jest też zachwycony nowymi nazwiskami na polskiej scenie muzycznej. W ostatnich miesiącach furorę robią dwie debiutantki - Ewelina Lisowska i Mela Koteluk. Pierwsza zdobywa listy przebojów i kusi zmysłowym wizerunkiem, druga zaś zdobywa uznanie krytyków i zgarnia prestiżowe nagrody, jak choćby dwa Fryderyki. Kozyra nie rozumie jednak ich fenomenu i w rozmowie z AfterParty.pl zdradza, że uważa Melę Koteluk za "podróbkę Nosowskiej", a muzyka Lisowskiej to jego zdaniem "disco-polo".


Nie zachwycam się np. Melą Koteluk, którą ostatnio wszyscy chwalą. Wydaję mi się, że jest przeciętna. Myślę, że już mamy jedną Nosowską, więc po co nam druga, tym bardziej taką podróbkę. Jeśli chodzi o Ewelinę to jestem zdziwiony tym, że poszła w tę stronę, bo jest to dla mnie pop tego najniższego gatunku, właściwie na granicy z disco-polo. Kiedy przyszła do nas do programu to wydawało mi się, że ma charakter. A z tego co słyszałem w radiu to wokal jest słabo poprowadzony i jest to taki tandetny pop. Szkoda, bo być może mogłaby rozwinąć się w innym kierunku - ostro komentuje w rozmowie z nami.


Musimy przyznać, że ciężko zadowolić gust Roberta Kozyry, który przecież przez wiele lat pracował w jednej z najpopularniejszych stacji radiowych i wylansował wielu znanych polskich artystów. To dzięki niemu do dzisiaj polskie stacje radiowe grają m.in. Kombii.

Dla równowagi, przypomnijmy, co ostatnio o Ewelinie Lisowskiej powiedziała Maja Sablewska. Zobacz: "Przypomina mi Dodę z początków kariery"

Zobacz też Roberta Kozyrę i inne gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kozyra mógł umrzeć przez obżarstwo
ONS
Newsy
Kozyra mógł umrzeć z przejedzenia. A zjadł tylko...
Wstrząsająca historia byłego jurora "Mam Talent"

Gwiazdy w wywiadach rzadko rozmawiają o życiu prywatnym. Temat ten najczęściej zbywają historiami z dzieciństwa, które pokazują je w zupełnie innej odsłonie. Jedną z bardziej tajemniczych postaci show-biznesu jest Robert Kozyra . Były szef "Radia Zet" i ex juror "Mam Talent" zwierzył się z kilku swoich słabości w najnowszym numerze magazynu "Flesz". Kozyra w rozmowie z Pauliną Młynarską opowiedział traumatyczną historię ze swojego dzieciństwa . Robert w dzieciństwie był grubym dzieckiem, a swoje łakomstwo niemal przypłacił życiem. - Potrafiłem wciągnąć niebywałe ilości jedzenia! Któregoś roku koleżanka mojej mamy załatwiła jej sześć kilo mandarynek na święta. mama, znając moje skłonności, pochowała je przede mną w różnych częściach mieszkania. Nie pomogło, wytropiłem co do jednej! I Zjadłem od razu całe sześć kilo. Ale łakomstwo zostało ukarane. Okropnie spuchłem i trafiłem do szpitala. Niestety, w szale obżarstwa nie pomyślałem, by umyć owoce, i najadłem się też chemicznego świństwa. którym były spryskane, co mnie bardzo mocno uczuliło. Mało brakowało, bym swoje obżarstwo przypłacił życiem - wspomina Kozyra. Na szczęście cała historia dobrze się skończyła. I śladu po nadwadze Roberta też od dawna nie widać. Zobacz: Kozyra o Koteluk i Lisowskiej: Podróbka! Pop najniższego gatunku!

Robert Kozyra w szarym sweterku
Newsy
Robert Kozyra OSTRO krytykuje Ewelinę Lisowską: "Jej muzyka to jest jak Daj mi tę noc"!
Robert Kozyra OSTRO krytykuje Ewelinę Lisowską: "Jej muzyka to jest jak Daj mi tę noc"!

Robert Kozyra ostro wypowiedział się na temat muzyki tworzonej przez Ewelinę Lisowską. Dziennikarz muzyczny uważa, że utwory wykonywane przez artystkę są na bardzo niskim poziomie. Co ciekawe porównał ich jakość do piosenki "Daj mi tę noc" zespołu Bolter. O Ewelinie Lisowskiej już kiedyś powiedziałem i nie zmieniam swojego zdania. Ona była w Mam talent, kiedy ja byłem jurorem. Wtedy wydawało mi się, że jest daleka od tandety i mainstreamu. Dziś ma jakiś tam sukces, ale to jest pop najniższego gatunku. Jej muzyka to jest jak „Daj mi tę noc” zespołu Bolter - powiedział w rozmowie z Wideoportalem. Warto przypomnieć, że Ewelina Lisowska kilka lat temu pojawiła się w programie "Mam Talent", kiedy to jednym z jurorów był Robert Kozyra. Wówczas gwiazda zapowiadała się według dziennikarza bardzo dobrze. Teraz niestety nie jest najlepiej. Robert Kozyra o reklamie z udziałem Eweliny Lisowskiej Furorę w internecie i w telewizji robiła reklama Media Markt z udziałem wokalistki, do której wykorzystana została piosenka "W stronę słońca". Społeczeństwo mocno narzekało na częstotliwość puszczania tej reklamy. Po kilkunastu dniach jej emisji w internecie, pojawiły się apele o zaprzestanie puszczania tej reklamy. Ewelina z pewnością nie była zadowolona z tego faktu i trochę odbiło się to na jej wizerunku. A co na ten temat sądzi Robert Kozyra? To akurat jej błąd, bo to jest zysk dla firmy, która ją wynajęła. Pewnie za niewielkie pieniądze. Rzeczywiście dla nich to jest zyska, ale to już była jej decyzja.   Do dziś Lisowska krytykowana jest za udział w tej kampanii. A Wy lubicie tę reklamę?   Zobacz: Ewelina Lisowska bez makijażu. "Sensacja! Po prostu zwyczajny człowiek."   Robert Kozyra krytykuje muzykę Ewelinę Lisowską Co na to Ewelina Lisowska?    

Robert Kozyra odchodzi z Mam Talent
ONS
TV-Show
Robert Kozyra odchodzi z jury "Mam Talent"!
Mamy jego komentarz w tej sprawie

Robert Kozyra w roli jurora "Mam Talent" pojawił się w 4 i 5 edycji programu, zastępując Kubę Wojewódzkiego . Kozyra jako fachowiec wypowiadał się również poza show, śmiało krytykując polskie gwiazdy. Przypomnijmy: "Podróbka! Pop najniższego gatunku!" Za niespełna tydzień startują castingi do szóstej edycji programu i jak udało się dowiedzieć portalowi WirtualneMedia.pl, nie ujrzymy już w niej Roberta Kozyry. Podobno powodem takiej decyzji był brak porozumienia w kwestiach finansowych. Niezmiennie w jury pozostaną Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak . AfterParty.pl udało się uzyskać komentarz Kozyry na ten temat:   Nie podpisałem jeszcze umowy, a dopóki tego nie zrobię to jestem wolnym człowiekiem. Oznacza to, że na razie mnie nie zobaczycie - zdradził w rozmowie z nami Robert. Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście nie zobaczymy już Roberta Kozyry w fotelu jurorskim tej jesieni. Będzie wam go brakować? Kto mógłby go zastąpić? Zobacz też Roberta Kozyrę i inne gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner